کد خبر: 194123

استارت‌آپ‌ها هنوز به رسمیت شناخته نشدند

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: تنها جایی که استارت‌آپ‌ها را به رسمت شناخته، بانک مرکزی است.

سرویس کسب‌وکار -

ناصرحکیمی، در پنل تخصصی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک درخصوص انتقادات مطرح شده به بانک مرکزی در حوزه استارت‌آپ‌ها اظهار داشت: تنها جایی که استارت‌آپ‌ها را به رسمیت شناخته بانک مرکزی است اما باید شفافیت در حوزه پرداخت‌های مالی بیش از گذشته شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی افزود: ۱۲ جلسه با استارت‌آپ‌ها برای رفع دغدغه‌های آنها برگزار شد و علاوه بر این جلسات و دریافت نظرات آنها، نتایج سیاست‌های بدست آمده را بر روی سایت نیز گذاشتیم تا اگر مشکلات دیگری از سوی استارت‌آپ‌ها وجود دارد که به آن پرداخته نشده نیز از طریق کامنت‌ها دریافت شود.

حکیمی با بیان اینکه فناوری و تکنولوژی در حال حرکت است و در انتظار رگولاتور نمی‌ماند، تصریح کرد: استارت‌آپ‌ها بیان می‌کنند که بانک مرکزی از ما حمایت نمی‌کند اما باید بگوییم تمام تلاش خود را برای حل دغدغه‌های آنها انجام داده‌ایم و تا جایی که امکان داشته باشد خود را تطبیق داده‌ایم.

 

منبع: ایلنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.