معاون اول رییس‌جمهور:

استقلال و پرسپولیس را واگذار می‌کنیم

استقلال و پرسپولیس را واگذار می‌کنیم

جلسه گزارش واگذاری استقلال و پرسپولیس با حضور معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد و اسحاق جهانگیری در این جلسه تاکید کرد که واگذاری سرخ‌آبی‌های پایتخت مورد تاکید شخص رییس‌جمهور است.

به گزارش تجارت‌نیوز، جلسه گزارش روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس‌جمهور؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان؛ فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد؛ محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس در دفتر معاون اول رییس‌جمهور برگزار شد.

جهانگیری در این جلسه با قابل قبول خواندن تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان و سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس برای واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس گفت: سیاست دولت و شخص رییس جمهور واگذاری هر چه سریع‌تر شرکت‌های دولتی از جمله این دو باشگاه است.

معاون اول رییس‌جمهور همچنین تاکید کرد: رضایت هوادران پر شمار استقلال و پرسپولیس و مردم باید مد نظر باشد و البته وزیر ورزش و جوانان به این مورد توجه زیادی دارد و مایه خرسندی است.

وی افزود: امیدوارم با خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شاهد رشد بیشتر فوتبال باشگاهی و در نهایت ارتقای کیفیت بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران باشیم. وزارت ورزش و جوانان با سازمان‌های بورس و خصوصی‌سازی در اجرای قانون خصوصی‌سازی برای واگذاری این دو باشگاه همکاری خوبی دارند.

جهانگیری همچنین بیان کرد: واگذاری هر چه سریع‌تر دو باشگاه فرهنگی-ورزشی استقلال و پرسپولیس مورد تاکید دولت است و امیدوارم به زودی و با طی مراحل کارشناسی و فنی این اتفاق خوب بیفتد.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند