کد خبر: 189158

اصرار قطری‌ها با وجود کوتاه آمدن فوتبال ایران

فدراسیون فوتبال قطر تاکید کرد که در لیگ قهرمانان آسیا تنها در خاک خود از تیم‌های عربستانی و اماراتی پذیرایی می‌کند.

قطر+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

با وجود این که دو کشور امارات و عربستان تاکید کردند که حاضر نیستند در لیگ قهرمانان آسیا در خانه قطر و برابر نماینده‌های این کشور به میدان روند اما فدراسیون فوتبال قطر تاکید کرد که تنها در خاک خود از نماینده‌های دیگر کشورها پذیرایی خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمد الانصاری، دبیر کل فدراسیون فوتبال قطر، گفت‌: ما اصلا حاضر نیستیم که در کشور ثالث به مصاف حریفان خود برویم. بارها اعلام کرده‌ایم که قطر نمی‌خواهد ورزش را با سیاست قاطی کند.

وی افزود: ما آماده میزبانی از هر تیمی هستیم و در کشور ما نهایت امنیت و آرامش وجود دارد.

این اصرار فدراسیون فوتبال قطر بر موضع‌گیری قبلی خود در حالی است که ظاهرا فدراسیون فوتبال ایران این بار هم برابر خواست سعودی‌ها کوتاه آمده و تیم‌های ایرانی به دنبال معرفی کردن کشور ثالث برای میزبانی برابر تیم‌های عربستانی هستند تا جایی که استقلال کشور ترکمنستان را برای میزبانی از الهلال انتخاب کرد.

 

منبع: الکاس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.05)
1345.9
0.6
مثقال طلا (%0)
736700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.