اعتراض مال‌باختگان موسسات غیرمجاز در نمایشگاه بورس

اعتراض مال‌باختگان موسسات غیرمجاز در نمایشگاه بورس

صبح امروز تعدادی از مال‌باختگان برخی از موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با بیان شعارهایی نظیر «پول‌های ما حق ماست، زحمت یک عمر ماست» و در داشتن پلاکاردهایی اعتراض خود را ابراز کردند.

میلاد مرادی: صبح امروز تعدادی از مال‌باختگان برخی از موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با در دست داشتن پلاکاردهایی و بیان شعارهایی اعتراض خود را ابراز کردند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این مال‌باختگان در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین‌المللی تهران با شعارهایی نظیر «به ما خیانت شده، نقض امانت شده»، «پول‌هایی که دست شماست، تمام دارایی ماست» اعتراض خود را نشان دادند.

از جمله شعارهای دیگر معترضان در این اعتراض  «کسری بودجه داشتند، پول ما را برداشتند»، «پول‌های ما حق ماست، زحمت یک عمر ماست» بود.

یکی از مال‌باختگان در گفتگو با تجارت‌نیوز، گفت: من اهل تهران هستم و حدود 2 میلیارد تومان در موسسه ثامن‌الحجج سرمایه‌گذاری کردم. وی در مورد اینکه وعده‌های مسئولان در این زمینه چه بوده گفت: الان سه سال است که به من می‌گویند صبر کنید پول شما را می‌دهیم. اما چه زمانی؟ وعده سر خرمن است. من نمی‌خواهم دیگر صبر کنم.

مرد میانسال اهل تهران نیز گفت: من حدود 900 میلیون تومان در موسسه کاسپین داشتم که هنوز نتوانسته‌ام پولم را پس بگیرم. مسئولین نیز فقط وعده‌های بی‌سرانجام می‌دهند و دروغ می‌گویند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند