کد خبر: 230273

اعزام ۴ نماینده خراسان رضوی به رقابت‌های کاپ آزاد آسیا ازبکستان

رئیس هیات جودو، جوجیستو و کوراش خراسان‌ رضوی از اعزام ۴ نماینده خراسان رضوی به رقابت‌های کاپ آزاد آسیا در ازبکستان خبر داد.

سرویس جامعه -

حسین محمودی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسابقات کاپ آزاد آسیا در روزهای ۲۳ و ۲۴ فروردین‌ماه به میزبانی کشورازبکستان برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس هیات جودو، با اشاره به اعزام تیم‌های ملی دختران و پسران کشور به این رقابت‌ها افزود: محدثه حسینی و زهرا آبرومند در اوزان ۵۲ و ۵۷ کیلوگرم و محمدمهدی راستگر در وزن ٩٠+ کیلوگرم، نمایندگان خراسان رضوی حاضر در ترکیب تیم‌های ملی اعزامی به رقابت‌های ازبکستان هستند.

محمودی جوجیستو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: تکتم بیدل مربی ارزنده خراسان رضوی نیز در کنار نلیا سرمربی ازبکستانی تیم ملی هدایت دختران جودوکار کشور را در این مسابقات برعهده دارند.

وی گفت: با توجه به اهمیت این رقابت‌ها، تیم‌های مدعی و صاحب سبکی مانند روسیه، قزاقستان، قرقیزستان و ازبکستان در آن شرکت می‌کنند چرا که نفرات اول تا سوم شانس کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۹ آرژانتین را خواهند داشت.

شایان ذکر است،بعد از پایان این مسابقات تیم‌های شرکت کننده در اردوی مشترک چهار روزه درازبکستان حاضر می‌شوند.

 

منبع:مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.75)
1335.3
9.9
مثقال طلا (%0.26)
734800
1900
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.