اعلام زمان‌بندی تحویل مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ پردیس

اعلام زمان‌بندی تحویل مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ پردیس

زمان افتتاح واحدهای فاز ۵ در هفته سوم و چهارم مرداد ماه، فاز ۸ هفته اول مرداد تا پایان شهریور ماه، فاز ۹ در هفته دوم مرداد ماه و فاز ۱۱ در هفته اول تا چهارم مرداد ماه اعلام شد.

طی گزارش ارائه‌شده از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس برنامه زمان‌بندی تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ اعلام شد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس این برنامه، زمان افتتاح واحدهای فاز ۵ در هفته سوم و چهارم مرداد ماه، فاز ۸ هفته اول مرداد تا پایان شهریور ماه، فاز ۹ در هفته دوم مرداد ماه و فاز ۱۱ در هفته اول تا چهارم مرداد ماه اعلام شده است.

پیش از این محسن نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم افتتاح ۶۵۰ واحد مسکونی مسکن مهر محله مهران واقع در فاز ۵ شهر جدید پردیس اعلام کرده بود: خوشبختانه طی ۴ ماه اخیر شاهد ۴ مرحله افتتاح بودیم که طی این مراسم‌ها موفق به تحویل بیش از ۵ هزارو ۷۰۰ واحد به متقاضیان شدیم. به بیانی دیگر می‌توانیم بگوییم که در این مدت برای بیش از ۲۰ هزار نفر سرپناه ایجاد کردیم.

نریمان در ادامه با بیان اینکه واحدهای مذکور از نظر ساخت و خدمات زیربنایی مشکلی ندارند، گفت: انجام مراسم‌های افتتاح در فازهای مختلف شهر جدید پردیس در مدت زمان اخیر نشان می‌دهد که ما موفق شدیم مهم‌ترین مشکل این پروژه‌ها در احداث زیرساخت را رفع کرده و طرح‌های روبنایی را تا حد زیادی پیش ببریم. مواردی که قطعا از حقوق شهروندی ساکنان این مناطق به شمار می‌رود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از برگزاری مراسم افتتاح و واگذاری واحدها در ماه‌های آتی در این منطقه خبر داد و گفت: بدون شک این مراسم‌ها به صورت نمایشی نخواهد بود، همکاران ما در شرکت عمران پس از انجام پروژه‌های عظیم و دشوار در جهت ساخت دیوارهای حائل و سایر خدمات زیربنایی و روبنایی این شرایط را برای تحویل واحدها فراهم کرده‌اند، به طور مثال ساخت ۸ کیلومتر دیوار حائل تنها در محله مهران بخشی از این اقدامات محسوب می‌شود که عددی برابر با نیمی از فاصله پردیس تا تهران خواهد بود.

نریمان در پایان با اشاره به دیر شروع شدن اقدامات اجرایی پروژه مسکن مهر پردیس بیان کرد: با اعتمادسازی انجام‌شده خوشبختانه امور مربوط به تعهدات و آورده متقاضیان در حال انجام است و تنها بخشی از مشکلات نرم‌افزاری باقی‌مانده است که سعی داریم در صورت عدم رفع آن‌ها نیز مسائل را به نفع متقاضیان تمام کرده و تا پایان سال جاری بخش عمده‌ای از واحدها را تکمیل و تحویل دهیم.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند