افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

افتتاح بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دقایقی پیش با حضور نمایندگان ۳۸ کشور در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی افتتاح شد.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دقایقی پیش با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، و تنی چند از مسئولان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی افتتاح شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنا بر اظهارات مسئولان برگزار‌کننده این نمایشگاه از نظر وسعت و تعداد شرکت‌کنندگان نخستین نمایشگاه در سطح خاورمیانه و پنجمین نمایشگاه در سطح دنیا به شمار می‌رود.

در این نمایشگاه حدود ۴ هزار شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشورهایی همچون اتریش، اسپانیا، آلمان، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، کرواسی، کره جنوبی، لهستان، هلند، هند، فنلاند، هنگ کنگ، بحرین، قزاقستان، موناکو، کانادا و … حضور به هم رسانده‌اند.

بنا بر اعلام برگزارکنندگان این نمایشگاه در حاشیه این مراسم امضای چندین تفاهم‌نامه همکاری برنامه‌ریزی شده است.

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از امروز (۱۶ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

منبع: میزان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند