کد خبر: 233178

آمار فروش سینما

افت فروش فیلم‌های ۹۷ با پایان تعطیلات نوروزی

در سومین هفته فروردین ماه ۱۳۹۷ و پایان تعطیلات نوروزی و آغاز روزهای کاری، فروش فیلم‌ها کاهش پیدا کرد. ۱۰ فیلم پرفروش هفته در ۹۳۴ سالن ۷.۶ میلیارد تومان فروش داشتند که نسبت به هفته دوم تعطیلات نوروز با ۳.۸ میلیارد تومان افت فروش مواجه شدند.

افت فروش فیلم‌های ۹۷ با پایان تعطیلات نوروزی
سرویس جامعه -

در سومین هفته فروردین ماه ۱۳۹۷ و پایان تعطیلات نوروزی و آغاز روزهای کاری، فروش فیلم‌ها کاهش پیدا کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سومین هفته سینمایی ایران از ۱۵ تا ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ ادامه داشت و فیلم «لاتاری» توانست با ۱.۸۸ میلیارد تومان فروش، پرفروش‌ترین فیلم هفته شود. این فیلم که در هفته گذشته در ۱۸۰ سالن اکران شده بود، مجموع فروش خود را به ۶.۸۰ میلیارد تومان رساند.

«به وقت شام»، دومین فیلم پرفروش در هفته گذشته ۱۸۵ سالن را در اختیار داشت و ۱.۸۷ میلیارد تومان فروش داشت و پس از ۴ هفته به مجموع فروش ۶.۸۳ میلیارد تومان رسید. این فیلم در نیمه دوم تعطیلات نوروزی ۲.۴۷ میلیارد تومان فروخته بود.

فیلم سینمایی «مصادره» که ۳  هفته به عنوان پرفروش‌ترین فیلم شناخته می‌شد، در هفته گذشته ۱.۸۳ میلیارد تومان فروش داشت که نسبت به نیمه دوم تعطیلات نوروز حدود ۵۰ درصد افت فروش داشت و فروش کل خود را به ۹.۲ میلیارد تومان رساند و با دو پله سقوط، سومین فیلم پرفروش هفته شد.

۱۰ فیلم پرفروش هفته در ۹۳۴ سالن ۷.۶ میلیارد تومان فروش داشتند که نسبت به هفته دوم تعطیلات نوروز با ۳.۸ میلیارد تومان افت فروش مواجه شدند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.1)
1343.9
1.3
مثقال طلا (%0.07)
736200
500
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.