کد خبر: 132662

افزایش بازدیدکنندگان و تعداد تراکنش‌های نمایشگاه کتاب تهران

مدیر امور بازاریابی بانک شهر از افزایش بازدیدکنندگان و تعداد تراکنش‌ها در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

سرویس بانک و بیمه -

به گزارش تجارت‌نیوز، حسین ابوحمزه با بیان این مطلب افزود: متقاضیانی که بن‌کارت‌های خود را در این دوره از نمایشگاه استفاده نکرده‌اند می‌توانند در بازه زمانی که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد، اقدام به گرفتن قدرالسهم خود از خودپردازهای بانک شهر کنند.

وی تصریح کرد: همچنین این افراد می‌توانند از طریق دستگاه‌های کارتخوان وابسته به شبکه شتاب، قدرالسهم بن‌کارت‌های خود را خرید کنند.

ابوحمزه با اشاره به اینکه تا بعد از ظهر روز نهم در حدود سه میلیون نفر از نمایشگاه سی‌ام بازدید کرده‌اند، تصریح کرد: آمار فروش نیز به نسبت سال قبل افزایش چشمگیری داشته است و حدود ۱۵ درصد، افزایش فروش را به نسبت سال گذشته داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد تراکنش‌ها نیز ۱۵ در صد به نسبت سال قبل افزایش داشته است.

ابوحمزه با اشاره به رضایتمندی ناشران و بازدیدکنندگان از خدمات بانک شهر در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت، گفت: حتی در نظرسنجی‌هایی که توسط وزارت ارشاد انجام شد نیز ناشران رضایت کامل خود را از بانک شهر اعلام کردند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی در سال جدید با عاملیت بانک شهر، عنوان کرد: چند روز پس از اختتامیه نمایشگاه کتاب تهران، برنامه‌ریزی‌ها برای برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی آغاز می‌شود.

ابوحمزه در ادامه با اشاره به استقبال چشمگیر هموطنان از نمایشگاه‌های کتاب استانی، افزود: امیدواریم از ابتدای شهریور ماه شاهد برگزاری این نمایشگاه‌ها باشیم که به طور حتم، به‌روزترین خدمات بانکی در آنها ارایه خواهد شد.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0)
608100
0
سکه امامی (%0)
1502500
0
دلار (%0)
4434
0
یورو (%0)
5572
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.