نماینده مردم آبادان در مجلس:

«ال‌سی» مرحله دوم فاز ۲ پالایشگاه آبادان در مراحل نهایی قرار گرفت

«ال‌سی» مرحله دوم فاز ۲ پالایشگاه آبادان در مراحل نهایی قرار گرفت
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان حاضر «ال‌سی» مرحله دوم فاز ۲ پالایشگاه آبادان در مرحله نهایی قرار دارد.

جلیل مختار افزود: در جلسه ای که با مسئولان در وزارت نفت داشتیم، «ال‌سی» مرحله دوم فاز۲ پالایشگاه آبادان تحت عاملیت یکی از بانک‌ها نهایی شده و مراحل نهایی خود را طی می‌کند تا بتوان این پروژه را به طول تمام و کمال اجرایی کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، نماینده مردم آبادان اظهار کرد: همچنین پیگیر مقدمات اجرای فاز چهار پالایشگاه آبادان هستیم تا به این ترتیب ضمن فراهم‌سازی فرصت‌های شغلی برای جوانان مشکلات و معضلات آنها نیز رفع شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در نشستی که با مجری پروژه فاز۲ داشتم و طبق توافق انجام شده، بایستی کار جذب نیرو از طریق سامانه ثبت‌نام به کارگیری نیرو در این پروژه انجام شود تا به این ترتیب نماینده و یا مسئولی اجازه معرفی نیروهای مدنظرشان را برای کار نداشته باشند.

وی ادامه داد: بر پایه این روال، جوانان براساس اولویت، تخصص و شایسته‌سالاری برای کار انتخاب و معرفی می‌شوند.

مختار افزود: اگر قرار باشد نماینده و یا مسئولی نیروهای مدنظر خود را برای کار معرفی کند پس آن دسته از کسانی که با اینان ارتباطی ندارند تکلیفشان چیست؟

وی خاطرنشان کرد: لذا قصد آن است تا به شکل سیستماتیک و از طریق سامانه یاد شده و به دور از هرگونه تعارفات، افراد برای کار جذب شوند و نگذاریم تبعیض در میان جوانان ایجاد شود، اساس کار و صحبت ما این است نه آنچه برخی مغرضان آنگونه نمایش می‌دهند.

مختار اظهار کرد: مسئولان وزارت نفت این موضوع را پذیرفته‌اند و کار نیز بر همین منوال دنبال می شود و نخستین لیست نیروهای مورد نیاز از طریق سامانه یاد شده استخراج شد.

وی تصریح کرد: در زمان حاضر سامانه ثبت نام بکارگیری نیرو در فاز۲ به دلیل پایش اطلاعات افراد ثبت نام شده، چند روزی تعطیلی شده اما پس از پایش اطلاعات به طور مجدد سامانه شروع به کار می‌کند.

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مردم و به خصوص جوانان آبادانی بدانند که نمایندگان و مسئولان در کنار آنها هستند تا با حمایت از بحث بومی‌گرایی بتوانیم موضوع نیاز آنان به اشتغال را رفع کنیم.

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند