کد خبر: 157964

انتشار هم‌زمان چند توییت، قابلیت جدید توییتر

توییتر به تازگی اعلام کرده است که در حال توسعه قابلیت جدیدی بنام توییت استورم (Tweetstorm) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا چند توییت را به‌طور هم‌زمان منتشر کنند.

سرویس تکنولوژی -

طبق تصویری که مت ناوارا مدیر شبکه اجتماعی توییتر  از صفحه نمایش گوشی خود منتشر کرده، می‌توان دریافت که هم‌اکنون توییتر بر روی قابلیت جدید توییت استورم ((Tweetstorm کار می‌کند که بدین ترتیب کاربران قادر خواهند بود چندین توییت را به‌طور همزمان و یکجا بر روی صفحه شخصی خود منتشر و ارسال کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از وب‌سایت recode، این خبر برای آن دسته از کاربرانی که در این شبکه اجتماعی به فعالیت‌های اجتماعی و غیره می‌پردازند، قطعا خبر خوشایندی محسوب می‌شود چراکه می‌توانند از این پس متن‌های خود را به‌طور چندگانه و هم‌زمان در حساب کاربری خود منتشر کنند.

این وب‌سایت همچنین خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر قابلیت جدید توییت ‌استورم در شبکه‌ اجتماعی توییتر در سطح عمومی آزمایش و اجرایی نشده است. بنابراین این شبکه اجتماعی دقیقا زمان مشخصی برای فعال‌سازی عمومی و برای همه کاربران را اعلام نکرده است. البته باید گفت که وب‌سایت‌های تکنولوژی و فناوری در این مورد از توییتر سوالاتی را پرسیده‌اند اما تاکنون این شبکه اجتماعی پاسخی به این سوالات نداده است.

این قابلیت به‌گونه‌ای می‌تواند به‌منظور جبران محدودیت ۱۴۰ کاراکتری در پست‌های ارسالی توییتر باشد. چرا که کاربران مجبورند برای بیان محتوا و نظرات خود که معمولا از این محدودیت بسیار بیشتر و طولانی تر می‌شود، از چندین توییت پشت سر هم استفاده کنند که این امر موجب اندکی بی‌نظمی و صرف وقت می‌شود.

کاربران بسیاری در سراسر جهان از این قابلیت جدید استقبال کرده و امیدوارند به زودی برای همه کاربران قابل دسترسی  بوده و مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.