کد خبر: 163393

انتصاب رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی

طی حکمی از سوی مسعود کرباسیان، میرعلی‌اشرف عبداله پورحسینی به عنوان رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی و معاون وزیر اقتصاد منصوب شد.

سرویس اقتصاد کلان -

طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد و دارایی، رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی منصوب شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، طی حکمی از سوی مسعود کرباسیان، وزیر امور اقتصاد و دارایی؛ میرعلی‌اشرف عبدالله‌پوری حسینی به عنوان رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی و معاون وزیر اقتصاد منصوب شد. در حکم کرباسیان آمده است:

جناب آقای مهندس میرعلی اشرف عبدالله‌‌پوری حسینی

با سلام

نظر به تعهد، تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی و صورت‌جلسه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده سازمان خصوصی‌سازی، به موجب این حکم به سمت معاون وزیر رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی، منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود تمام مساعی خود را با جلب توان تخصصی همکاران، کارشناسان و صاحب‌نظران به منظور انجام وظایف قانونی و به ویژه در راستای اهداف و برنامه‌های مندرج در سند راهبردی آن سازمان، سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، کلیه بندهای مندرج در بخش اولویت‌های عمومی و بندهای ۴، ۶ و ۷ اولویت‌های تخصصی ابلاغی رئیس‌جمهور محترم و همچنین تعامل سازنده و فعال با سازمان‌های ذیربط به کار گیرید.

توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند منان مسألت می‌نمایم.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.