انصراف آشغال‌های دوست‌داشتنی از فیلم فجر

انصراف آشغال‌های دوست‌داشتنی از فیلم فجر

روابط عمومی فیلم سینمائی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» اعلام کرد: این فیلم از حضور در جشنواره فجر انصراف داد.

روابط عمومی فیلم سینمائی «آشغال‌های دوست‌ داشتنی» اعلام کرد: همانطور که در خبرهای گذشته اعلام کرده‌ایم طی پنج سال اخیر و به خصوص از زمان دریافت پروانه نمایش در شهریورماه امسال، بیش از هرچیز به دنبال اکران بی‌حاشیه فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» بوده‌ایم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وقتی علیرغم تلاش برای اکران فیلم در پائیز متوجه شدیم که باید زمان بیشتری صبر کنیم تا زمان مناسب اکران فرا برسد، تصور کردیم شاید بشود از فرصت جشنواره برای دیده شدن فیلم توسط مردم و اهالی رسانه استفاده کنیم و به همین دلیل فرم شرکت در جشنواره را برای پنجمین بار پر کردیم.

اکنون با توجه به اینکه «آشغال‌های دوست داشتنی» از ابتدا بیشتر سودای اکران داشت تا سودای سیمرغ و با توجه به شرایط موجود، تصمیم گرفتیم برای دوری از حواشی جدید، از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف دهیم.

«آشغال‌های دوست داشتنی» فیلمی برای همه مردم ایران با هر عقیده و مرام است که امیدواریم به زودی در فضائی آرام شاهد اکران آن باشیم.

از طرف عوامل فیلم سینمائی «آشغال‌های دوست داشتنی» از همه اهالی مطبوعات بخاطر حمایت همیشگی شان تشکر می‌کنیم و برای همه سینماگران حاضر در جشنواره فیلم فجر و دبیر آن نیز آرزوی موفقیت داریم.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند