در راستای حمایت از روستاییان انجام شد:

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با بنیاد مسکن

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با بنیاد مسکن

در راستای سیاست‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مبنی بر توانمندسازی تمام اقشار کمتربرخوردار جامعه تفاهم‌نامه همکاری با رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای احداث و تکمیل مسکن روستایی امضا شد.

دکتر مرتضی اکبری در مراسم امضای این تفاهم‌نامه اذعان داشت: این بانک همواره در راستای گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه و کمک به توسعه مناطق محروم فعالیت کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز،اکبری افزود: حال در تقویت سیاست‌های مذکور و به منظور توانمندسازی تمام اقشار کمتربرخوردار جامعه و نیز توسعه مناطق روستایی، تفاهم‌نامه همکاری با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با هدف پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه برای احداث و تکمیل مسکن روستایی امضا می‌شود.

اکبری ادامه داد: بر اساس این همکاری، به افراد واجد شرایط معرفی شده توسط بنیاد در مناطق روستایی و به منظور کمک به احداث و تکمیل مسکن در سراسر کشور تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: اعتبار این تفاهمنامه معادل ۶۰۰ میلیارد ریال است که بر اساس توافقات صورت گرفته، سقف فردی تسهیلات برای متقاضیان عادی ۱۲۰ میلیون ریال و با بازپرداخت ۳۶ ماهه و کارمزد ۴% در سال خواهد بود.

شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران از سال گذشته تا کنون، تعداد ۷۱۱۰  فقره تسهیلات به معرفی شدگان روستایی به ارزش ۳۶۵ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

 

منبع:روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند