اگر پوست شفاف می‎خواهید روزانه این کار را انجام دهید

اگر پوست شفاف می‎خواهید روزانه این کار را انجام دهید

با وجود این‌که امروزه چای معمولی به‌‌عنوان یک نوشیدنی گرم با مصرف بسیار گسترده رو‌بروست، ولی باید در نظر داشت که چای علاوه بر خوراکی بودن به‌‌عنوان یک گیاه دارویی با‌اهمیت، دارای خواص متعددی است.

چای منبعی غنی ازفلوراید است که برای حفاظت از دندان‌ها ماده‌ای مفید به شمار می‌آید. نوشیدن چای از آسیب دیدن سلولهایی که منجر به سرطان، بیماری قلبی و دیگر بیماری‌ها می‌شوند، جلوگیری می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، همچنین چای، به دلیل کافئین بالایی که دارد یک محرک بوده و جریان خون را در سطح پوست افزایش می‌دهد و موجب دفع مواد زائدمی‌شود و این امر، هم خستگی را در این عضو کاهش داده و هم موجب تغذیه بیشتر پوست شده و سلول‌ها شادابی خود را باز می‌یابند.

پس روزانه حداقل دو لیوان چای بنوشیم که خوردن آن می‌تواند در هر حالتی پوست شما را تقویت کرده و باعث می‌شود میزان آنتی اکسیدان واقع در هر خوراکی را دو برابر کند.

افرادی که پوست‌های شفاف دارند معمولا حداقل 4 لیوان چای در روز می‌نوشند. چای همچنین می‌تواند موها را تقویت کرده و ریشه آن‌ها را محکم کند. هر هفته حداقل یک بار سر خودتان را با چای بشویید و بگذارید تا 30 دقیقه روی سرتان بماند سپس با آب بشویید

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند