کد خبر: 201267

ایجاد امنیت زمینه‌ساز توسعه‌ گردشگری

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی گفت: باید کمترین بزه‌دیدگی در گردشگری کشورمان را شاهد باشیم حتی بزه‌دیدگی‌های خرد هم می‌تواند منجر به ضربات جبران‌ناپذیری به بحث گردشگری کشورمان شود.

سرویس کسب‌وکار -

سردار امیر رحمت‌اللهی در دومین نشست سراسری فرماندهان، معاونین و مدیران یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که صبح امروز در ستاد ناجا برگزار شد، گفت: یکی از اهداف مهم و استراتژیک دولت توسعه گردشگری است چرا که نقش غیرقابل انکار و ویژه گردشگری بر همگان واضح و مبرهن است؛ ضمن اینکه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کاملا شفاف و تعریف شده‌ای با توسعه صنعت گردشگری حاصل خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: امنیت مقدمه و زمینه‌ساز هر توسعه‌ای محسوب می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: هم‌اندیشی و همکاری در خدمات سفرهای نوروزی یکی از اهداف مهم نشست امروز است لذا ما می‌کوشیم با نگرش جمعی و اندیشه‌ای مثبت و تکلیف‌مدارانه و توام با همیت ملی به این موضوع نگاه کنیم.

وی تاکید کرد: به دلیل جاذبه‌های بسیار زیاد کشورمان تعداد زیادی از گردشگران خارجی به ایران سفر می‌کنند به همین دلیل توسعه صنعت گردشگری و ارائه خدمات به آنها بسیار مهم است.

رحمت‌اللهی اظهار داشت: باید کمترین بزه‌دیدگی در گردشگری کشورمان را شاهد باشیم حتی بزه‌دیدگی‌های خرد هم می‌تواند منجر به ضربات جبران‌ناپذیری به بحث گردشگری کشورمان شود که با این کار تناقض جدی با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.