کد خبر: 189676

بازدهی شاخص بورس ۲۵ درصد شد

شاخص بورس از ابتدای امسال تا‌کنون در مدت ۱۹۵ روز معاملاتی، با ۱۸ هزار و ۹۵۶ واحد افزایش، معادل ۲۵ درصد رشد را به ثبت رسانده است.

سرویس بازار -

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۹۵ روز معاملاتی تعداد ۱۸۷ میلیارد و ۷۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۶۹ هزار و ۷۶۴ میلیارد ریال در ۱۲ میلیون و ۴۱ هزار و ۴۹۵ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

به گزارش تجارت‌نیوز، همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۱۰۷ میلیارد و ۹۱۸ میلیون سهم به ارزش ۲۳۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در ۴ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۲۴۳ نوبت در بازار اول؛ ۶۷ میلیارد و ۵۵۸ میلیون سهم به ارزش ۱۶۰ هزار و ۵۴۳ میلیارد ریال در ۶ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۴۰۸ نوبت در بازار دوم؛ ۶۱ میلیون سهم به ارزش ۶۱ هزار و ۵۰ میلیارد ریال در ۱۷ هزار و ۵۴۳ نوبت در بازار بدهی؛ ۱۰ میلیارد و ۳۶۸ میلیون سهم به ارزش ۵۸۳ میلیارد ریال در ۲۰۳۳ نوبت در بازار مشتقه و ۱۱۷۴ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲ هزار و ۱۸۷ میلیارد ریال در ۵۹ هزار و ۲۶۸ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۸ هزار و ۹۵۶ واحد افزایش معادل ۲۵ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۹۶ هزار و ۱۸۶ واحد رسیده است.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۳ هزار و ۷۶۸ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۵۱ هزار و ۷۳۸ واحد افزایش مواجه شده‌اند.

 

منبع: ایران‌اکونومیست

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.27)
1345.2
3.6
مثقال طلا (%0.56)
736700
4100
سکه امامی (%0.6)
1829000
11000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.37)
6775
25
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.