تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار شدند

بازنگری و اصلاح محدودیت‌های ایجادشده برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سوی وزارت صمت+ تصویر نامه

بازنگری و اصلاح محدودیت‌های ایجادشده برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سوی وزارت صمت+ تصویر نامه

تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای با موضوع حمایت از فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای و برنامه‌های توسعه‌ای آن‌ها خواستار بازنگری و تغییر نامه شماره 70766/60 مورخ 97/3/13 وزیر محترم صمت شدند.

تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت اذعان داشتند فروشگاه‌های زنجیره‌ای علاوه بر ایجاد امکان دسترسی به کالاهای مرغوب، متنوع و باقیمت‌های مناسب برای عامه شهروندان، با توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار جهت رفاه حال اقشار کم‌درآمد جامعه گام برمی‌دارند ضمن اینکه زمینه‌های ایجاد اشتغال پایدار را برای جوانان در بخش‌های مختلف و متنوع  این فعالیت به وجود می‌آورند.

به گزارش تجارت‌نیوز، نمایندگان محترم  مجلس شورای اسلامی در نامه حاضر خواستار بازنگری و اصلاح مفاد نامه فوق شدندکه موجب  محدودیت‌هایی در فعالیت‌های حاضر و برنامه‌های توسعه‌ای فعالان این بخش که باعث از بین رفتن حمایت از تولیدات داخل و ارائه آن به مراجعه‌کنندگان و نیز حذف امکان اشتغال‌زایی پویا برای جوانان کشور شده است.

پیش‌تر محمد شریعتمداری به‌عنوان رییس هیات عالی نظارت در نامه‌ای با 7 بند محدودیت‌هایی را برای فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای ابلاغ کرده بود.

 

منبع: روابط عمومی اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند