بدهی بیش از 150 میلیارد تومانی ایرلاین‌ها به فرودگاه امام

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) اعلام کرد: در حال حاضر به طور میانگین مطالبه ما از ایرلاین‌ها بابت خدمات فرودگاهی بیش از 150 میلیارد تومان است. مرتضی دهقان اظهار کرد: تا پایان سال گذشته بخش زیادی از بدهی ایرلاین‌ها به فرودگاه امام خمینی (ره) پرداخته شد و تلاش‌ها و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفت.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) اعلام کرد: در حال حاضر به طور میانگین مطالبه ما از ایرلاین‌ها بابت خدمات فرودگاهی بیش از 150 میلیارد تومان است.

مرتضی دهقان اظهار کرد: تا پایان سال گذشته بخش زیادی از بدهی ایرلاین‌ها به فرودگاه امام خمینی (ره) پرداخته شد و تلاش‌ها و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفت.

وی گفت: یکی از برنامه‌های مهم برای سال جاری این است که در رابطه با وصول مطالبات از شرکت‌های هواپیمایی اقدامات لازم را انجام داده و در این زمینه برنامه‌هایی نیز در حال انجام داریم.

دهقان با بیان اینکه تاکید بر افزایش کیفیت خدمات‌رسانی در فرودگاه امام خمینی(ره) است، افزود: تمرکز ما بر افزایش حداکثر ایمنی پرواز و استانداردهاست و اقدامات و برنامه‌هایی که از سال گذشته آغاز کرد‌ه‌ایم را در سال جاری به اتمام می‌رسانیم.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) بکارگیری شبکه هواساز در داخل ترمینال‌ها را از دیگر تسهیلات ایجاد شده در این فرودگاه دانست.

دهقان توسعه ترمینال مسافری، پل ارتباطی، پارکینگ مسافری، پروژه مترو و ترمینال زیارتی را از جمله مواردی دانست که در دستور کار فرودگاه قرار دارد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند