برندگان مسابقه یلدای بورس 96 اعلام شدند

برترین‌های پیش‌بینی بورس معرفی شدند

برترین‌های پیش‌بینی بورس معرفی شدند

چهره برندگان مسابقه «یلدای بورس» از ابهام درآمد و مطابق با اعلام قبلی، نتایج مسابقه روز سوم دیماه در صفحه اختصاصی این مسابقه اعلام شد.

مسابقه «یلدای بورس» تجارت‌نیوز که با هدف آشنایی مخاطبان با تحلیل و پیش‌بینی‌های مبتنی بر آنالیز برگزار شد، با معرفی برندگان به نقطه پایانی خود رسید.

این رویداد توسط پایگاه خبری-تحلیلی تجارت‌نیوز از 29 آبان ماه آغاز شد و تا 14 آذر ادامه پیدا کرد. مسابقه «یلدای بورس» توانست در مدت زمانی کوتاه، توجه جمع کثیری از فعالین بورسی و علاقمندان به بازار سرمایه را به خود جلب کند.

موضوع مسابقه یلدای بورس، پیش‌بینی شاخص شب یلدا برای بورس اوراق بهادار تهران بوده است. در این مسابقه شرکت‌کنندگان میبایست نهایتا تا چهاردهم آذرماه شاخصی را که بازار چهارشنبه 29 آذرماه با آن بسته میشد، پیش‌بینی کنند و به نام خودشان ثبت کنند.

سرانجام روز 29 آذر، بورس تهران با شاخص 95508 بسته شد و چهره برندگان مسابقه از ابهام درآمد. مطابق با اعلام قبلی نتایج مسابقه روز سوم دیماه در صفحه اختصاصی این مسابقه اعلام شد.

در این لینک می‌توانید اسامی برندگان آیفون 8 و شاخص پیش‌بینی شده هریک از آنها را مشاهده کنید.

طبق اعلام برگزارکنندگان مسابقه، پورتال تجارت‌نیوز تصمیم دارد در آینده نزدیک، مسابقه‌ای مشابه را در ابعاد گسترده و با جوایز متفاوت برگزار کند.

نتایج مسابقه «یلدای بورس» و برندگان آیفون 8

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند