برتری یک نیمه‌ای پرسپولیس برابر فولاد

برتری یک نیمه‌ای پرسپولیس برابر فولاد

نیمه نخست دیدار فولاد و پرسپولیس با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.

در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، فولاد خوزستان از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان پرسپولیس تهران بود که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، پرسپولیس در نیمه نخست یک گل وارد دروازه حریف کرد.

نیمه نخست

دقیقه ۱۳: پرسپولیسی‌ها سمت چپ محوطه جریمه فولاد صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه محسن مسلمان با استفاده از این فرصت توپ را روی دروازه ارسال کرد و در ادامه گادوین منشا با یک ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد.

دقیقه۱۵: حرکت خوب شاگردان پورموسوی فرصت خوبی را برای فرشاد جانفزا ایجاد کرد اما این بازیکن نتوانست از این فرصت استفاده کند.

دقیقه ۲۹: بازهم پرسپولیسی‌ها پشت محوطه جریمه فولاد صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و در ادامه منشا قصد داشت با استفاده از این ضربه دروازه فولاد را باز کنند که شوت این بازیکن با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده ، علی علیپور و گادوین منشا

ترکیب فولاد: فولاد خوزستان: حامد لک عبدالله کرمی، ایوب والی، پیمان شیرزادی، عبداله ناصری، فرزاد جعفری، سینا مریدی، اصغر عاشوری، ایمان مبعلی، رحیم زهیوی،  فرشاد جانفزا

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند