کد خبر: 203357

برنامه‌های راهیان‌ نور جنوب کشور اعلام شد

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، زمان اعزام در بخش دانشجویی و بسیج محلات همزمان با سراسر کشور اعلام کرد.

سرویس جامعه -

عبدالکریم مرادی اظهار کرد: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در بخش برادران در استان زنجان در حال برگزاری است و پیش‌بینی می‌شود در این دوره دو هزار و ۵۰۰ دانش‌اموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: اردوی راهیان‌نور دانش‌آموزی در بخش برادران از سوم بهمن ماه سال‌ جاری شروع و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و تاکنون ۱۵۰۰ نفر از این بخش به اردوی راهیان‌نور جنوب کشور اعزام شده‌اند.

مرادی تصریح کرد: اردوی راهیان نور جنوب کشور در بخش دانشجویی از ۱۰ تا ۲۵ اسفندماه برگزار خواهد شد که پیش بینی می‌شود امسال در این بخش هزار و ۶۰۰ نفر از استان زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآور شد: امسال موضوع کیفیت بخشی به اردوی راهیان نور در دستور کار سازمان قرار دارد تا کمیت ارتقا یابد.

وی یادآور شد: در بخش اعزام راهیان نور در بخش بسیج محلات پس از اتمام اعزام دانشجویی، برگزار خواهد شد و شاهد اعزام این قشر از بسیجیان نیز خواهیم بود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1346.7
0.0
مثقال طلا (%0)
625100
سکه امامی (%0)
1486250
دلار (%0)
4563
یورو (%0)
5719
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.