کد خبر: 203357

برنامه‌های راهیان‌ نور جنوب کشور اعلام شد

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، زمان اعزام در بخش دانشجویی و بسیج محلات همزمان با سراسر کشور اعلام کرد.

سرویس جامعه -

عبدالکریم مرادی اظهار کرد: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در بخش برادران در استان زنجان در حال برگزاری است و پیش‌بینی می‌شود در این دوره دو هزار و ۵۰۰ دانش‌اموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: اردوی راهیان‌نور دانش‌آموزی در بخش برادران از سوم بهمن ماه سال‌ جاری شروع و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و تاکنون ۱۵۰۰ نفر از این بخش به اردوی راهیان‌نور جنوب کشور اعزام شده‌اند.

مرادی تصریح کرد: اردوی راهیان نور جنوب کشور در بخش دانشجویی از ۱۰ تا ۲۵ اسفندماه برگزار خواهد شد که پیش بینی می‌شود امسال در این بخش هزار و ۶۰۰ نفر از استان زنجان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه یادآور شد: امسال موضوع کیفیت بخشی به اردوی راهیان نور در دستور کار سازمان قرار دارد تا کمیت ارتقا یابد.

وی یادآور شد: در بخش اعزام راهیان نور در بخش بسیج محلات پس از اتمام اعزام دانشجویی، برگزار خواهد شد و شاهد اعزام این قشر از بسیجیان نیز خواهیم بود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.