موضوعات داغ:
یوسفیان ملا مطرح کرد:

برنامه دولت برای تخصیص بسته‌های حمایتی به بخش خصوصی

برنامه دولت برای تخصیص بسته‌های حمایتی به بخش خصوصی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت در صدد این است تا ضعف‌‌های بسته حمایتی را برطرف کند تا افراد بیشتری بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

به گزارش تجارت‌نیوز، عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش دولت برای تخصیص بسته حمایتی به کارگران، گفت: در طرح دولت، بسته حمایتی شامل کارگران و کارکنان بخش خصوصی نشده که این ضعف باید برطرف شود.

وی با تأکید بر اینکه بسته حمایتی دولت بسیاری از اقشار ضعیف و کم‌درآمد را شامل نمی‌شود، اظهار داشت: طبق اطلاعی که کسب کرده‌ام، دولت در صدد این است تا ضعف‌‌های بسته حمایتی را برطرف کند تا افراد بیشتری بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: دولت برنامه‌ریزی‌های لازم برای این امر را انجام داده تا بسته‌های حمایتی به کارگران و کارمندان بخش‌های خصوصی و غیردولتی نیز اختصاص یابد.

یوسفیان‌ملا در پایان خاطرنشان کرد: راه‌کارهای شناسایی میزان حقوق و درآمد افراد و پردرآمدها، از سوی دولت وجود دارد، بنابراین، انتظار داریم تا دولت از همه ابزارها برای شناسایی پردرآمدها در جهت توزیع عادلانه بسته‌های حمایتی اقدامات لازم را انجام دهد.

منبع: تسنیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند