برگزاری فینال لالیگا کمتر از یک‌ماه دیگر

دیدار برگشت اتلتیکو مادرید و بارسلونا در لالیگا که کم‌تر از یک‌ماه دیگر برگزار می‌شود حکم یک فینال را خواهد داشت.

برگزاری فینال لالیگا کمتر از یک‌ماه دیگر

بارسلونا یک‌شنبه شب در هفت بیست و سوم لالیگا برابر ختافه بدون گل متوقف شد و فاصله‌اش با اتلتیکو مادرید، تیم دوم جدول به هفت امتیاز رسید. این اتفاق اتلتیکو را به ادامه لالیگا امیدوار کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نزدیک‌ترین رقیب بارسلونا صدرنشین، شنبه با تک گل آنتوان گریزمان در ثانیه ۳۹ توانست سه امتیاز بازی را کسب کند. ۱۵ هفته به پایان رقابت‌های اسپانیا باقی مانده است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

با این حال دیدار دو تیم در ۴ مارس (۱۴ اسفند) به عبارتی فینال لالیگا خواهد بود. این بازی از هفته بیست و هفتم و در نوکمپ برگزار می‌شود.

اگر تا آن زمان فاصله دو تیم هفت امتیاز باقی بمانند آبی اناری‌ها با یک برد خیال‌شان از قهرمانی راحت خواهد شد و در مقابل یک شکست باعث می‌شود لالیگا حساس‌تر دنبال شود.

پیش از فینال لالیگا، بارسلونا باید به ترتیب به مصاف ایبار، خیرونا و لاس‌پالماس برود. آبی اناری‌ها روی کاغذ شانس بیش‌تری در پیروزی دارند. از طرفی اتلتیکو مادرید باید برابر اتلتیکو بیلبائو، سویا و لگانس قرار بگیرد. قرمز و سفیدپوشان دو دیدار سخت دارند.

اتلتیکو و بارسا در این مدت در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان نیز رقابت خواهند کرد. تیم مادریدی به مصاف کپنهاگن می‌روند و آبی‌اناری‌ها برابر چلسی بازی می‌کنند.

 

منبع: موندو دیپورتیوو


این مطلب را به اشتراک بگذارید