کد خبر: 159639

برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا

دبیر اجرایی همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا از برگزاری این همایش در تاریخ ۷ آبان خبر داد.

برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا
سرویس اقتصاد جهان -

دبیر اجرایی همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا از برگزاری این همایش در تاریخ ۷ آبان خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن دوستی ایران و کامرون ، محمد امیرعبداللهیان گفت : این همایش توسط انجمن دوستی ایران و کامرون و با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از فعالان بخش خصوصی، مقامات و مسئولین ایران و آفریقا در ۷ آبان ماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با هدف ایجاد ارتباط متقابل بین تجار ایران و آفریقا، ایجاد بستری مناسب برای ارتباط هر چه بیشتر میان تجار و مسئولین و ایجاد زمینه مبادلات تجاری و ارائه اطلاعات کاربردی اقتصادی مورد نیاز بازرگانان و کسب‌وکارهای ایران و آفریقا برگزار می‌شود.

امیرعبداللهیان گفت : این همایش با حضور کارشناسان بین‌المللی در حوزه‌های صنعت ،مدیریت ،گردشگری، خدمات بیمه‌ای، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، نهادهای متولی حوزه اقتصاد و بازرگانی رسمی ایران و آفریقا برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.