کد خبر: 159639

برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا

دبیر اجرایی همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا از برگزاری این همایش در تاریخ ۷ آبان خبر داد.

برگزاری همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا
سرویس اقتصاد جهان -

دبیر اجرایی همایش اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و آفریقا از برگزاری این همایش در تاریخ ۷ آبان خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن دوستی ایران و کامرون ، محمد امیرعبداللهیان گفت : این همایش توسط انجمن دوستی ایران و کامرون و با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از فعالان بخش خصوصی، مقامات و مسئولین ایران و آفریقا در ۷ آبان ماه سال جاری در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با هدف ایجاد ارتباط متقابل بین تجار ایران و آفریقا، ایجاد بستری مناسب برای ارتباط هر چه بیشتر میان تجار و مسئولین و ایجاد زمینه مبادلات تجاری و ارائه اطلاعات کاربردی اقتصادی مورد نیاز بازرگانان و کسب‌وکارهای ایران و آفریقا برگزار می‌شود.

امیرعبداللهیان گفت : این همایش با حضور کارشناسان بین‌المللی در حوزه‌های صنعت ،مدیریت ،گردشگری، خدمات بیمه‌ای، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، نهادهای متولی حوزه اقتصاد و بازرگانی رسمی ایران و آفریقا برگزار خواهد شد.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.52)
1333.2
6.93
مثقال طلا (%0.02)
607600
1,000
سکه امامی (%0.2)
1495000
30,000
دلار (%0.43)
4398
190
یورو (%0.4)
5485
220
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.