کد خبر: 146417

بلیت‌فروشی ورزشگاه آزادی به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد

مدیریت فروش بلیت ورزشگاه آزادی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شد.

سرویس جامعه -

برای بررسی نحوه واگذاری بلیت‌فروشی ورزشگاه آزادی، نشست مشترکی روز گذشته در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد.

در این نشست که عباباف مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تاج رییس فدراسیون فوتبال، طاهری مدیرعامل پرسپولیس و افتخاری مدیرعامل استقلال حضور داشتند، صورت‌جلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیت مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به تصویب حاضران رسید.

بنا بر اعلام مدبر و بر اساس تفاهم‌نامه امضاشده در این نشست، مقرر شد مدیریت فروش بلیت مسابقات لیگ برتر فوتبال در فصل جدید در ورزشگاه آزادی، به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شود.

بر اساس اظهارات مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و هم‌چنین رئیس فدراسیون و سازمان لیگ، این شرکت به عنوان مالک مجموعه ورزشی آزادی با دارا بودن عنوان تخصصی در امور ورزش، می‌تواند نسبت به ارتقای سیستم موجود و راهبری آن اقدام کند.

در این نشست رغبتی مشاور معاونت ورزشی وزارتخانه، شهرابی مدیر حراست شرکت توسعه، طباطبایی مدیر مجموعه ورزشی آزادی، حمیسی مدیر حراست فدراسیون فوتبال، خسروشاهی مدیر حقوقی شرکت توسعه و جمشیدی مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت نیز حضور داشتند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.