کد خبر: 156550

بلیت سینماها به مناسبت روز ملی سینما ۳ هفته نیم‌بها می‌شود

سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که به مناسبت روز ملی سینما بلیت سینماها به مدت ۳ هفته نیم‌بها فروخته می شود.

بلیت سینماها
سرویس جامعه -

سخنگوی شورای نمایش از نیم‌بها شدن بلیت سینماها خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه شورای صنفی نمایش گفت: ۳ فیلم سینمایی «ماجان» به کارگردانی رحمان سیفی آزاد در گروه استقلال به جای «فصل نرگس» نگار آذربایجانی، «نگار» به کارگردانی رامبد جوان در گروه زندگی به جای «زادبوم» به کارگردانی ابوالحسن داوودی و «من و شارمین» به کارگردانی مجید شیرزاد در گروه سینمایی قدس به جای فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» به کارگردانی مهران مدیری از این چهارشنبه ۱۵ شهریور ماه اکران می شوند.

وی ادامه داد: از فیلم‌های اعلام شده، تنها سرگروه ها تغییر می‌کنند و فیلم‌ها به نمایش خود ادامه می‌دهند. همچنین قرارداد فیلم سینمایی «حقه‌باز دم‌دراز» به کارگردانی پرویز صبری در گروه سینمایی ماندانا بسته شده است که بعد از فیلم سینمایی «تابستان داغ» ابراهیم ایرج‌زاد اکران می‌شود.

فرجی در پایان گفت: به مناسبت روز ملی سینما از یکشنبه ۱۹ شهریور ماه تا پایان هفته دفاع مقدس یعنی تا هفتم مهر ماه بلیت سینماها نیم‌بها می‌شود.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.