زیدان:

به دیدار پاری سن ژرمن فکر نمی‌کنم

به دیدار پاری سن ژرمن فکر نمی‌کنم

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد: به دیدار هفته آینده با پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا فکر نمی‌کند و تنها بازی شنبه آینده را مدنظر دارد.

رئال مادرید شنبه در هفته بیست و دوم لالیگا برابر لوانته به تساوی دو بر دو دست یافت.

به گزارش تجارت‌نیوز، زین‌الدین زیدان پس از بازی گفت‌: بازی را در اختیار داشتیم، کمی شرایط برایمان سخت شده بود اما نتوانستیم گلزنی کنیم.

وی ادامه داد: دو گلی که دریافت کردیم به خاطر اشتباهاتمان بود. شرایط قابل مقایسه با پیروزی پر گل هفته گذشته‌مان برابر والنسیا نیست.

زیدان گفت: کمی از رقم خوردن چنین نتیجه‌ای ناراحت هستیم. امسال سال سختی برایمان بود چون نتوانستیم در 6 بازی پیاپی نتایج خوبی کسب کنیم. از نتایج ناراضی هستم.

سرمربی رئال مادرید افزود: پس از گل پیروزی باید توپ را در اختیارمان می‌گرفتیم و از لحاظ دفاعی بهتر عمل می کردیم. به خصوص در فرصت‌های گلزنی که حریف داشت.

وی ادامه داد: می‌توانستیم به میزبان اجازه گلزنی ندهیم اما این اتفاق نیفتاد. کاملا بازی را از دست داده بودیم. این اتفاق تلخی است چون دو امتیاز دیگر را از دست دادیم.

سرمربی فرانسوی در ادامه‌ گفت‌: از قوی بودن حریف در ضد حمله ها آگاه بودیم. آن ها چهار فرصت داشتند و توانستند دو موقعیت را به گل تبدیل کنند.

کریستیانو رونالدو در دقیقه 82 تعویض شد. زیدان در این رابطه اظهار کرد: این تغییر از پیش تعیین شده نبود. می‌خواستم پس از پیروزی یک بازیکن را به زمین بفرستم تا میانه میدان قوی تر شود. زمانی که تعویض لازم باشد آن کار را انجام می‌دهم.

سرمربی فرانسوی درباره لالیگا گفت‌: تا پایان فرصت است. هنوز امتیاز های زیادی باقی مانده است و در این شب ما دو امتیاز از دست دادیم.

نگران چیزی نیستم. از حفظ نشدن این پیروزی ناراحت هستیم. هفته آینده یک بازی پیش رو داریم و سپس باید در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برویم. اکنون تنها به دیدار شنبه هفته آینده فکر می‌کنم و نه به تقابل با پاری ‌سن‌ ژرمن.

 

منبع: آس

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند