بیمه آتش‌سوزی را جدی بگیریم!!

بیمه آتش‌سوزی را جدی بگیریم!!

هر ساله، اخبار زیادی از آتش‌سوزی در گوشه و کنار این شهر به گوشمان می‌رسد که خسارت‌های مالی و گاها جانی بسیاری به شهروندان و سرمایه ملی و اقتصاد کشور وارد می‌شود. جالب است بدانید با اینکه می‌توانید با پرداخت هزینه اندکی اموال خود را تحت پوشش قرار دهید، اما اغلب مردم بیمه آتش‌سوزی را نادیده می‌گیرند و در بین عموم شناخته شده نیست.

شاید شما انسان محافظ کاری باشید و یا از بهترین تکنولوژی های روز برای ایمنی خود و خانوادتان استفاده کنید. اما همه ما می‌دانیم که حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند!

خرید بیمه آتش‌سوزی امری اجتناب‌ناپذیر محسوب می‌شود و نمی‌توانید از این واقعیت فرار کنید و آن را نادیده بگیرید.

آتش‌سوزی در یک چشم برهم زدن خانه، مغازه و اسباب منزل شما را به خاکستر تبدیل می‌کند. جبران این آسیب‌های عظیم با این وضعیت اقتصادی، بسیار دشوار خواهد بود. زندگی و اموالی که سال‌ها برای آن تلاش کرده‌اید در لحظه ای از بین می‌رود و از صفر شروع کردن قطعا راحت نیست!

امنیت و آسایش خیال را در خانه و محل کسب‌وکار خود ایجاد کنید تا اگر حادثه غیر منتظره‌ای رخ داد به اهمیت بیمه‌نامه پی نبرید، چراکه دیگه پشیمونی سودی نداره!

بیمه آتش‌سوزی، حافظ سرمایه ملی کشور

هر ساله، اخبار زیادی از آتش‌سوزی در گوشه و کنار این شهر به گوشمان می‌رسد که خسارت‌های مالی و گاها جانی بسیاری به شهروندان و سرمایه ملی و اقتصاد کشور وارد می‌شود. جالب است بدانید با اینکه می‌توانید با پرداخت هزینه اندکی اموال خود را تحت پوشش قرار دهید، اما اغلب مردم بیمه آتش‌سوزی را نادیده می‌گیرند و در بین عموم شناخته شده نیست. برای چند لحظه حادثه ناگوار آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو در سال ۹۵ را تجسم کنید! تقریبا یک چهارم مالکان ساختمان پلاسکو بیمه آتش‌سوزی داشتند و توانستند خسارت خود را جبران کنند.

قیمت بیمه آتش‌سوزی

برای استعلام از قیمت بیمه آتش‌سوزی وارد سامانه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان شوید و با طی کردن این چند مرحله ساده، می‌توانید قیمت بیمه آتش‌سوزی را ببینید. با توجه به شرایط مناسب و حق بیمه بسیار ناچیز بیمه آتش‌سوزی، خرید بیمه آتش‌سوزی به شدت توصیه می‌شود. با پر کردن فیلدهای زیر قیمت بیمه آتش‌سوزی به شما نمایش داده می‌شود و حتی می‌توانید قیمت تمام شرکت‌های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید.

  1. انتخاب نوع ساختمان
  2. تعداد واحد
  3. نوع سازه
  4. متراژ بنا (متر مربع)
  5. ارزش اموال ساختمان (ریال)

به طور مثال: برای آپارتمان چند واحدی که در مجموع ۱۰ واحد دارد و متراژ آن ۹۰ متر، نوع سازه بتن، ارزش اموال صد ملیون تومان است، فقط کافی است تا ۱۲۰۰۰ تومان پرداخت کنید. این مبلغ در مقابل خسارتی که وارد می‌شود بسیار ناچیز است. پس به آینده فکر کنید تا همیشه حالتان خوب بماند!

اگر هم مایلید که پوشش‌های دیگری نیز به بیمه آتش‌سوزی اضافه کنید، با پر کردن فیلترها، می‌توانید قیمت آن را نیز مشاهده کنید.

پوشش‌های اضافی بیمه آتش‌سوزی

اگر بخواهید از پوشش‌های اضافی بیمه آتش‌سوزی بهره مند شوید فقط کافی است حق بیمه را برای آن‌ها نیز لحاظ کنید تا به بیمه‌نامه شما اضافه گردد. برخی از پوشش‌های اضافی بیمه آتش‌سوزی عبارت اند از: زلزله، سیل، طوفان، ریزش کوه، انفجار، ترکیدن لوله و …. . شما می‌توانید در سامانه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان تمام پوشش‌های بیمه آتش‌سوزی را مشاهده نمایید.

خرید اینترنتی بیمه آتش‌سوزی

سامانه  فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، امکان خرید آنلاین و مقایسه قیمت میان تمام شرکت‌های بیمه را فراهم کرده تا بدون صرف زمان و انرژی بیمه‌نامه آتش‌سوزی خود را با ارسال رایگان به سراسر کشور دریافت نمایید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند