موضوعات داغ:

تاکسی‌های خودران بنز به بازار می‌آیند

تاکسی‌های خودران بنز به بازار می‌آیند

تاکسی‌های خودران بنز در راهند!پول‌نیوز – دو غول خودروسازی و تکنولوژی آلمانی قصد دارند با همکاری باهم، به آزمایش راه‌اندازی سامانه خودرو و تاکسی‌های خودران بپردازند.

این روزها که بازار خودروهای خودران داغ و پر تب و تاب شده است، شرکت‌های خودروسازی برتر جهان اقدام به طراحی، آزمایش و تولید خودروهای خودران کرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، حالا غول خودروسازی دایملر آلمان – شرکت مادر مرسدس بنز – با همکاری غول تکنولوژی بوش در این کشور تصمیم گرفته است که به منظور راه‌اندازی هر چه سریعتر سامانه تاکسی‌های خودران و پیشگام شدن در صنعت این گونه خودروهای جدید و پیشرفته، اقدام به آزمایش و تست‌های نهایی و فوق پیشرفته خودروهای خودران کند.

اما آن‌طور که از سخنان و لحن گفتار مدیران این دو شرکت عظیم آلمانی معلوم و مشخص است، به نظر می‌رسد مراحل پیشرفت و آزمایش‌های نهایی این خودروها تاکنون از لحاظ عملی و علمی با موفقیت‌های فراوانی رو به رو شده است.

در ماه‌های اخیر اخبار و گزارش‌های خوشحال کننده‌ای به گوش رسیده که حاکی از آن است که طی یک دهه آینده خودروهای کاملا خودران به تولید انبوه رسیده و روانه بازار خواهند شد.

دایملر آلمان تحت تاثیر اقدامات سایر خودروسازان بزرگ و به نام جهان همچون بی ام و، گوگل، اپل، اوبر، نیسان، ولوو، هوندا و کیا، تصمیم گرفته است که به روند طراحی، آزمایش و تولید خودروهای خودران سرعت ببخشد و بدین ترتیب از سایر رقیبان خود جای نماند.

چیزی که بیشتر به نظر می‌رسد آن است که دیاملر بیشتر درصدد تولید تاکسی‌های خودران و وسائل حمل‌ونقل عمومی است.

چشم‌انداز صنعت خودروهای خودران در آینده‌ای نزدیک شاهد رقابت تنگاتنگی است که میان غول‌های خودروسازی و تکنولوژی جهان در خواهد گرفت.

 

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند