کد خبر: 195331

تجهیزات اسکی چقدر آب می‌خورد؟

با بارش برف دوباره پیست‌های اسکی رونق می‌گیرد و فروش تجهیزات و پوشاک ورزش اسکی نیز دوباره افزایش پیدا می‌کند. البته تجهیزاتی که برای خرید آن‌ها معمولا ۴-۵ میلیون تومان هزینه کرد.

تجهیزات اسکی چقدر آب می‌خورد؟
سرویس جامعه -

ورزش اسکی معمولا از ماه آذر رونق می‌گیرد و تا اردیبهشت ادامه پیدا می‌کند. ورزشی که با توجه به محدودیت زمانی و شرایط محیطی، ورزش خاص و تقریبا گرانی است.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، اسکی ورزش گرانی محسوب می‌شود. تجهیزاتی که با توجه محیط کوهستان و سرمای زمستان باید کیفیت مناسبی داشته باشند تا از اسکی‌باز محافظت کنند و به همین دلیل هزینه بالایی برای علاقه‌مندان به اسکی خواهند داشت.

بخش دیگری از هزینه بالای اسکی به قیمت بلیت پیست و رفت‌وآمد و تغذیه برمی‌گردد. بلیت پیست‌های دیزین، دربندسر و شمشک حدودا ۱۳۰ هزار تومان، ۱۱۹ هزار تومان و ۹۶ هزار تومان قیمت دارند. رستوران‌های واقع در پیست‌ها هم معمولا قیمت‌های نسبتا گرانی دارند.

در مجموع اگر یک خانواده ۴ نفره بخواهند به پیست‌های اطراف تهران بروند و یک روز اسکی کنند، باید حداقل ۱ میلیون تومان هزینه کنند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.