کد خبر: 195331

تجهیزات اسکی چقدر آب می‌خورد؟

با بارش برف دوباره پیست‌های اسکی رونق می‌گیرد و فروش تجهیزات و پوشاک ورزش اسکی نیز دوباره افزایش پیدا می‌کند. البته تجهیزاتی که برای خرید آن‌ها معمولا ۴-۵ میلیون تومان هزینه کرد.

تجهیزات اسکی چقدر آب می‌خورد؟
سرویس جامعه -

ورزش اسکی معمولا از ماه آذر رونق می‌گیرد و تا اردیبهشت ادامه پیدا می‌کند. ورزشی که با توجه به محدودیت زمانی و شرایط محیطی، ورزش خاص و تقریبا گرانی است.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، اسکی ورزش گرانی محسوب می‌شود. تجهیزاتی که با توجه محیط کوهستان و سرمای زمستان باید کیفیت مناسبی داشته باشند تا از اسکی‌باز محافظت کنند و به همین دلیل هزینه بالایی برای علاقه‌مندان به اسکی خواهند داشت.

بخش دیگری از هزینه بالای اسکی به قیمت بلیت پیست و رفت‌وآمد و تغذیه برمی‌گردد. بلیت پیست‌های دیزین، دربندسر و شمشک حدودا ۱۳۰ هزار تومان، ۱۱۹ هزار تومان و ۹۶ هزار تومان قیمت دارند. رستوران‌های واقع در پیست‌ها هم معمولا قیمت‌های نسبتا گرانی دارند.

در مجموع اگر یک خانواده ۴ نفره بخواهند به پیست‌های اطراف تهران بروند و یک روز اسکی کنند، باید حداقل ۱ میلیون تومان هزینه کنند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.33)
1326.1
4.3
مثقال طلا (%0)
625100
سکه امامی (%0)
1486250
دلار (%0)
4563
یورو (%0)
5719
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.