تحریم‎ها تاثیری در پرداخت بیمه خانواده شهدای سانچی ندارد

تحریم‎ها تاثیری در پرداخت بیمه خانواده شهدای سانچی ندارد

شرکت ملی نفتکش ایران در خصوص برخی اظهارات مطرح شده درباره تاثیر تحریم‎ها بر پرداخت بیمه P&I خانواده شهدای کشتی سانچی اعلام کرد: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر پرداخت حقوق و بیمه بیمه P&I خانواده شهدای سانچی ندارد.

شرکت ملی نفتکش ایران در خصوص برخی اظهارات مطرح شده درباره تاثیر تحریم‎ها بر پرداخت بیمه P&I خانواده شهدای کشتی سانچی اعلام کرد: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر پرداخت حقوق و بیمه بیمه P&I خانواده شهدای سانچی ندارد و مبالغ مربوطه نیز به خانواده‎هایی که اقدامات قانونی را انجام داده‎اند پرداخت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی نفتکش ایران با اشاره به اقدامات این شرکت در پرداخت حقوق و بیمه P&I خانواده شهدای کشتی سانچی اعلام کرد همانطور که پیشتر نیز اطلاع‎رسانی شد، این شرکت از شهریور ماه سال جاری اقدامات مربوط به پرداخت غرامت بیمه P&I به خانواده معظم شهدای سانچی را آغاز کرد و مبالغ مربوطه به آن دسته از خانواده‎ها که انحصار وراثت را انجام را داده‎اند به طور کامل پرداخت شد.

سهم غرامت بیمه P&I مستقیما از طریق شرکت ملی نفتکش ایران و طبق قرارداد پیمان جمعی فی‎مابین این شرکت و انجمن صنفی کارگری دریانوردان تجاری ایران پرداخت شده است و خانواده‎هایی نیز که هنوز انحصار وراثت را انجام نداده‎اند پس از تکمیل مدارک و طی مراحل قانونی، مبالغ مربوطه را دریافت خواهند کرد و هیچ مشکل و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

یادآور می‎شود طبق قوانین داخلی و قوانین مربوط به پرداخت خسارت بیمه‎های بین المللی، پرداخت غرامت یمه P&I تنها به آن دسته از خانواده‎های شهدای سانچی که انحصار وراثت را انجام داده‌اند، امکان‎پذیر است و برخلاف برخی اظهارات مطرح شده، روند پرداخت مبالغ مذکور به هیج عنوان متوقف نشده است.

 

منبع: تسنیم

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند