تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا

مديرعامل شركت سازه‌گستر سایپا گفت: با تخصيص منظم منابع مالی از سوی گروه سایپا به قطعه‌سازان زنجيره تامين، رونق توليد در این گروه محقق شده است.
تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا

مدیرعامل شرکت سازه‌گستر سایپا گفت: با تخصیص منظم منابع مالی از سوی گروه سایپا به قطعه‌سازان زنجیره تامین، رونق تولید در این گروه محقق شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، معصوم نجفیان گفت: با برنامه مدیریت ارشد گروه سایپا در زمینه مدیریت جریان مواد، اطلاعات و نقدینگی، استراتژی لازم در زمینه همکاری با زنجیره تامین و قطعه‌سازان تدوین شده و براساس آن، تا پایان سال، مطالبات این شرکت‌ها به‌صورت منظم و عادلانه پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه پرداخت مطالبات قطعه‌سازان با اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان در سه‌ماهه پایانی سال گذشته به ‌اجرا درآمد که پس از آن، روند رو به‌ رشد تولید در سطح گروه سایپا آغاز شد و در سال جدید نیز این شرایط ادامه یافته است.

وی با بیان اینکه در چندماه گذشته با تدبیر مدیریت کنونی گروه سایپا، همکاری با قطعه‌سازان بهبود یافته و برآوردها، نشان‌دهنده رضایت آنان از نحوه همکاری سایپا است، ادامه داد: همکاری مناسب با قطعه‌سازان و تامین به‌موقع خطوط سایپا، موجب شد سال ۹۸ با ضریب مناسب تولیدی برای این گروه آغاز شود و سایپا بتواند با تخصیص منابع مالی بهینه، تیراژ محصولات خود را افزایش دهد.

 

منبع: روابط عمومی خودروسازی سایپا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز