تخفیف نوروزی هتل‌های تهران به گردشگران

تخفیف نوروزی هتل‌های تهران به گردشگران

رئیس اتحادیه هتل و هتل‌آپارتمان از تخفیف ۴۰ درصدی برای گردشگران داخلی و خارجی در ایام نوروز خبر داد.

محمد‌علی فرخ‌مهر رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی‌ها، هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های شهر تهران از ۲۹ اسفند ۹۶ تا ۱۳ فروردین ۹۷، برای گردشگران داخلی و خارجی، تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: همچنین با توجه به شرایط نامناسب مالی مهمان‌پذیرها و هتل‌آپارتمان‌ها، جلساتی با دستگاه ذی‌ربط برگزار شده تا مدارس پذیرش مسافر نداشته باشند و به دنبال آن مهمانپذیرها برای فرهنگیان، سوئیت با تخفیف ۵۰ درصدی در اختیار مسافران بگذارد.

به گفته وی؛ در ایام نوروز بخش زیادی از ساکنان تهران از شهر خارج شده و تهران خلوت‌تر است، به همین سبب از آب و هوای مناسب و مطلوبی برخوردار است.

فرخ‌مهر ادامه داد: با توجه به اینکه تهران دارای مکان‌های تفریحی و گردشگری بسیاری زیادی است، سازمان میراث فرهنگی، شهرداری و اتحادیه هتل و هتل آپارتمان برنامه‌های گردشگری زیادی برای این ایام در نظر گرفته‌اند.

این رئیس اتحادیه در این راستا بیان کرد: کیوسک‌های اطلاع‌رسانی گردشگری در تهران از طرف اتحادیه هتلداران و شهرداری نصب خواهد شد تا خدمات لازم را به گردشگران ارئه دهند.

فرخ‌مهر با اشاره به اینکه ۹۰ درصد هتل‌های موجود در تهران به استاندارد‌سازی شده‌اند و آماده پذیرش گردشگر و خدمات دهی خواهند بود، یادآور شد: هم اکنون ۱۳۵ هتل و هتل آپارتمان و حدود ۱۳۰ مهمان‌پذیر در تهران وجود دارد که برای ایام نوروز آماده شده‌اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند