تخفیف و برنامه‌های نشر چشمه برای تولدش

مدیر نشر چشمه از ارائه‌ تخفیف ۳۳ درصدی کتاب‌های این نشر به مناسبت سی و سومین سال فعالیت این انتشارات خبر داد. او همچنین برنامه‌های دورهمی نویسندگان و مخاطبان کتاب در فروشگاه‌های این نشر را تشریح کرد.

تخفیف و برنامه‌های نشر چشمه برای تولدش

کاوه کیائیان گفت: از ساعت ۱۷ تا ۲۱ روز پنج‌شنبه، بیستم مهر ماه، در فروشگاه‌های چشمه به مخاطب‌های کتاب ۳۳ درصد تخفیف داده می‌شود. همچنین در این روز از نویسندگان، مترجمان، شاعران و پژوهشگرانی که در همه‌ این سال‌ها کنار ما بوده‌اند، دعوت می‌کنیم به نزدیک‌ترین کتاب‌فروشی نشر بیایند تا فرصت دیدار دیگری میان مخاطبان و اهل قلم فراهم آید.

به گزارش تجارت‌نیوز، او در ادامه اظهار کرد: همچنین علاقه‌مندان هنر و ادبیات و علوم انسانی می‌توانند از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه با خرید از وب‌سایت نشر چشمه به نشانی www.cheshmeh.ir همه‌ کتاب‌ها را با ۲۵ درصد تخفیف بخرند.

این ناشر افزود: می‌خواستیم به مناسبت تولد سی و سه‌سالگی چشمه به مخاطب‌های کتاب در کتاب‌فروشی‌های نشر چشمه در خیابان کریم‌خان، مجتمع کورش، مجتمع آرن واقع در شهرک غرب، مجتمع پریس واقع در خیابان پاسداران و همچنین چشمه‌ بابل واقع در شهر بابل تخفیف بدهیم و این بار به این بهانه با مخاطبان کتاب همراه باشیم و دور هم جمع شویم؛ مخاطبانی که بزرگ‌ترین سرمایه‌ ما هستند و در همه‌ این سال‌ها با همراهی آن‌ها به کار فرهنگی و نشر کتاب و افزایش آگاهی عمومی دلگرم بوده‌ایم.

وی ادامه داد: بخش مهمی از دلایل استمرار و اثرگذاری این انتشارات، مدیون همکاران خوب ما در بخش‌های مختلف تولید و عرضه و توزیع کتاب بوده است. همچنین دلگرمی بزرگ دیگر ما نویسندگان و اهل قلم بودند که با آثار ارزشمندشان و حضورشان دشواری‌ها و مصائب راه نشر کتاب را بر ما هموار کردند. ضلعی دیگر از این توفیق و استمرار فعالیت نشر مرهون مخاطب‌های کتاب در تمام ایران بوده است و هر یک از این اضلاع نبود بی‌شک الان چشمه این‌جا قرار نداشت. ما این مناسبت را فرصتی دیدیم تا از همه‌ آن‌ها که در کنار ما بودند تشکر کنیم و بگوییم سرمایه‌ اجتماعی حاصل‌شده از رهگذر سه‌دهه فعالیت نشر چشمه در عرصه‌ فرهنگ به تک‌تک آدم‌های کتاب‌خوان و کتاب‌دوست تعلق دارد.

او در پایان گفت: به رسم همه‌ تولدها کیک تولد سی و سه‌سالگی نشر چشمه را می‌بریم و از دوستداران کتاب و نویسندگان و اهل قلم در فروشگاه‌هایمان پذیرایی می‌کنیم. در این روز همچنین از «هرس»، تازه‌ترین رمان نسیم مرعشی در کتاب‌فروشی کریم‌خان رونمایی می‌شود و نویسنده‌ اثر کتاب را برای مخاطبانش امضا می‌کند. ضمن تشکر از همه‌ همکارانم، آرزو می‌کنم همه‌ ما در مجموعه‌ انتشارات و نویسندگان و اهل قلم و مخاطبان کتاب بیش‌تر از قبل شاهد رونق کتاب‌خوانی در ایران باشیم و چشمه هم که حاصل تلاش چند نسل است صدساله شود.

نشر چشمه با افتتاح کتاب‌فروشی در خیابان کریم‌خان در بیستم مهر ماه ۱۳۶۳ با همت حسن کیائیان کارش را آغاز کرد و در ۳۳ سال فعالیتش نزدیک به دو هزار عنوان کتاب چاپ کرده است. این نشر آثاری از ادبیات ایران و جهان را در اختیار مخاطب‌ها قرار داده و کتاب‌هایی را از محمود دولت‌آبادی، احمد شاملو، محمدرضا شفیعی کدکنی و بسیاری از چهره‌های مطرح ادبیات ایران منتشر کرده است.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید