تشکر طیب‌نیا از مدیران و کارکنان خانواده بزرگ وزارت اقتصاد

تشکر طیب‌نیا از مدیران و کارکنان خانواده بزرگ وزارت اقتصاد

علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیامی از مدیران و کارکنان خانواده بزرگ وزارت اقتصاد تشکر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

چهار سال پیش در چنین روزهایی، دولت تدبیر و امید در شرایطی آغاز به کار کرد که بحرانی بزرگ اقتصاد کشور را فراگرفته بود و ثبات و آرامش از عرصه اقتصادی و نیز سیاسی،‌ اجتماعی و فرهنگی ایران رخت بربسته بود.

خوشبختانه، دولت یازدهم توانست با تدابیر مناسب رونق، ثبات و آرامش را به کشور بازگرداند.

اینک پس از چهار سال تلاش و مجاهده دشوار، و با پیشبرد مجموعه‌ای از سیاست‌های انضباطی در حوزه اقتصاد کلان و انجام اصلاحات ساختاری-نهادی در چارچوب سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، کشورمان دارای اقتصادی مقاوم‌تر، برخوردار از ثبات و آرامش و مهیا برای حرکت شتابان در مسیر دشوار پیشرفت اقتصادی و بهبود رفاه مردم عزیز ایران است.

در این موفقیت بزرگ، که دولت یازدهم با اتکا به اعتماد مردم، همراهی ارکان مختلف نظام جمهوری اسلامی و به ویژه پشتیبانی و حمایت مقام معظم رهبری به دست آورده است، یکایک مدیران، کارشناسان و کارکنان خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی در سراسر کشور سهم مهمی داشته‌اند.

وظیفه خود می‌دانم در واپسین روزهای دوران خدمتگزاری دولت یازدهم، از فرد فرد شما عزیزان که با کوشش شبانه‌روزی و ستودنی، زمینه‌ساز رهایی اقتصاد ایران از شرایطی آشفته و بحرانی و قرار گرفتن کشور در جاده پیشرفت و آبادانی بودید تشکر و قدردانی کنم و از خداوند متعال موفقیت روزافزون شما در تداوم خدمت به مردم شریف ایران را مسئلت نمایم.

به طور طبیعی در مسیر خدمت ممکن است کوتاهی و یا کدورتی از ناحیه اینجانب متوجه شما عزیزان شده باشد که در اینجا حلالیت طلبیده و امیدوارم خداوند از همه ما راضی باشد و عاقبت‌بخیری را نصیبمان فرماید.

 

منبع: صدا و سیما

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند