تعداد بیت کوین‌های موجود در دست اشخاص به ۴.۸ میلیون واحد رسید

تعداد بیت کوین‌های موجود در دست اشخاص به ۴.۸ میلیون واحد رسید

تعداد بیت‌کوین‌های موجود در دست کاربران شخصی فعال با رسیدن به ۴.۸ میلیون واحد به یک رکورد نزدیک شد.

تازه ترین داده های منتشر شده از سوی شرکت «چین آلیسیس» نشان می‌دهد که تا پایان سی و یکم ماه گذشته میلادی یعنی اوت افزایش تعداد بیت‌کوین‌هایی که توسط کاربران شخصی فعال نگهداری می‌شود در حال رسیدن به یک رکورد است. این آمار متفاوت از شرکت‌ها و سرمایه گذارانی است که با هدف بلند مدت به نگهداری بیت‌کوین می‌پردازند.

به گزارش تجارت‌نیوز، این شرکت تحلیلی موفق به شناسایی ۴.۸ میلیون واحد بیت کوین یا تقریبا ۳۲ درصد از عرضه این ارز رمزنگار در کیف‌های پول الکترونیک شخصی قرار دارد. این در حالی است که این رقم به نسبت پایان سال ۲۰۱۷ میلادی که بالاترین رقم برای بیت‌کوین‌هایی که در اختیار کاربران شخصی فعال با عدد ۳.۸ میلیون واحد بوده و ۲۶ درصد از عرضه این پول دیجیتالی را تشکیل می‌داد از رشد قابل توجهی برخوردار شده است.

البته پیش از این هم در ماه جولای تعداد بیت کوین‌های موجود در دست کاربران شخصی فعال به ۴.۹۵ میلیون واحد رسید که ۳۳ درصد از عرضه مجموع این ارز رمزنگار در گردش را شامل می شد. کوین دسک اعلام کرد افراد زیادی وجود دارد که در حال نگهداری ارز رمزنگار بطور شخصی هستند.

همچنین راه حال های فنی با هدف ارتقا بیت کوین می‌تواند گزینه‌های پردازش پرداخت سریع تر را برای تجار و تامین کنندگان خدمات ایجاد کند تا کاربران تصمیم به انجام تراکنش با بیت کوین یا پول نقد در دوره بعدی رونق بازار بگیرند. در حال حاضر بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری غیر فعال توسط اشخاص یا شرکت ها نگهداری می شود و ۶.۳ میلیون واحد بیت کوین در طول یکسال هیچ فعالیتی نداشتند.

 

منبع:کوین دسک

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند