کد خبر: 156954

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

تعرفه اینترنت موبایل گران نمی‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که تعرفه اینترنت موبایل گران نخواهد شد، گفت: اینترنت ثابت غیر حجمی می‌شود.

سرویس تکنولوژی -

محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه مراسم ادای احترام به امام راحل در حرم مطهر امام خمینی در جمع خبرنگاران با بیان این که تعرفه اینترنت موبایل گران نمی‌شود، گفت: ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی نباید به منافع کوتاه‌مدت فکر کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات، وی اظهار داشت: توقف فروش اینترنت حجمی و اصلاح نظام تعرفه‌گذاری اینترنت به نفع مصرف‌کننده و ارائه‌دهنده است.

وی افزود: اطمینان دارم مردم در گام‌های لازم برای رسیدن به هدف مطلوب، ما را یاری خواهند کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: تلاش می‌کنیم، در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم، اینترنت ثابت و مصارف خانگی غیر حجمی شوند و حذف فروش اینترنت حجمی برای اینترنت ثابت در دستور کار وزارت ارتباطات قرار دارد.

وی رتبه تعرفه قیمت اینترنت موبایل کشور در دنیا را دهم دانست و تاکید کرد: در تعرفه اینترنت ثابت و مصارف خانگی در رتبه ۹۰ هستیم و شرایط تعرفه‌گذاری در کشور مطلوب نیست.

آذری جهرمی افزود: تعرفه قیمت اینترنت موبایل گران نخواهد شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%1.42)
1329.0
18.5
مثقال طلا (%0.62)
668700
4100
سکه امامی (%0.42)
1621100
6800
دلار (%0)
4773
یورو (%0)
5836
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.