کد خبر: 170359

تماس‌های ایرانسل در استان‌های زلزله‌زده رایگان شد

برای تسهیل ارتباطات در استان‌های کرمانشاه و ایلام، «تمامی تماس‌های درون‌شبکه‌ای ایرانسل» تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه در تمام مناطق این دو استان رایگان است.

سرویس تکنولوژی -

در شرایطی که مناطق زلزله‌زده با مشکلات زیرساختی همچون قطعی آب و برق مواجه هستند. اپراتور دوم به‌منظور کمک به هم‌وطنان زلزله‌زده اقدام به ارائه خدمات رایگان کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر این اساس «تمامی تماس‌های درون‌شبکه‌ای ایرانسل» تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه در تمام مناطق این دو استان رایگان است.

بنابراین گزارش به نقل از ایسنا پس از وقوع زلزله شب گذشته در استان‌های کرمانشاه و ایلام، اپراتور ایرانسل اعلام کرد: ضمن تسلیت به علت جان باختن شماری از هم‌وطنان در زلزله غرب کشور، برای تسهیل ارتباطات در استان‌های کرمانشاه و ایلام، «تمامی تماس‌های درون‌شبکه‌ای ایرانسل» تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه در تمام مناطق این دو استان رایگان است.

شب گذشته نیز این اپراتور اعلام کرده بود: در پی وقوع حادثه زلزله اخیر به‌منظور تسهیل در ارتباطات، هم‌وطنان در سرپل ذهاب، قصر شیرین، ایلام و کرمانشاه، تا ۲۴ ساعت آینده می‌توانند یک ساعت مکالمه رایگان درون شبکه ایرانسلی داشته باشند.

البته با توجه به حجم بالای مکالمات و امکان بروز مشکلاتی در برقراری تماس به علت ترافیک بالای شبکه، به کاربران توصیه می‌شود از مکالمات طولانی با مناطق زلزله‌زده خودداری کرده تا سایر هم‌وطنان نیز بتوانند از امکان برقراری مکالمات موفق بهره‌مند شوند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.