کد خبر: 203831

تماشای المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ چقدر پول می‌خواهد؟

بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ برای کشور کره جنوبی ارزآوری خواهد داشت. تماشاگرانی از سراسر جهان برای تماشای این رقابت‌ها میلیون‌ها تومان هزینه خواهند کرد تا این بازی‌ها را از نزدیک ببینند.

تماشای المپیک زمستانی پیونگ‌چانگ چقدر پول می‌خواهد؟
سرویس جامعه -

چرا باید بازی‌های المپیک را از تلویزیون دید، وقتی می‌شود در ورزشگاه‌ها حضور داشت و شور و هیجان را در کنار دیگر تماشاگران احساس کرد؟

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، تازه‌ترین دوره بازی‌های المپیک زمستانی از ۹ فوریه ۲۰۱۸ در شهر پیونگ‌چانگ کره جنوبی آغاز شد. در این دوره ورزشکارانی از ۹۰ کشور در این بازی‌ها به رقابت می‌پردازند و صدها هزار تماشاگر شاهد رقابت آنها باشند. ورزشکاران در رشته‌های هاکی روی یخ، اسکیت، اسکی، اسکیت و اسکی نمایشی و کرلینگ رقابت می‌کنند.

بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ برای کشور کره جنوبی ارزآوری خواهد داشت. تماشاگرانی از سراسر جهان برای تماشای این رقابت‌ها میلیون‌ها تومان هزینه خواهند کرد تا این بازی‌ها را از نزدیک ببینند. المپیک زمستانی باعث افزایش بیشتر میزان گردشگران و به تبع بالا رفتن درآمد هتل‌ها، خطوط حمل‌ونقل و رستوران‌ها می‌شود.

 

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.