تماشای خروج اعتراضی‌ترین ساخته حاتمی‌کیا در پردیس نماوا

تماشای خروج اعتراضی‌ترین ساخته حاتمی‌کیا در پردیس نماوا

 با تعطیلی سینماها و مراکز تفریحی، امکان تماشای آنلاین یک فیلم‌ سینمایی در نماوا برای اولین بار در اتفاقی بی‌نظیر قبل از حضور در گیشه سینما فراهم شده است و یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ بدعت جدیدی در سینمای ایران نهاده شد و شما می‌توانید بدون نیاز به حضور در سالن‌های سینما و تنها با تهیه بلیت هر فیلم، همراه با اعضای خانواده به تماشای فیلم های مورد علاقه تان بنشینید.

به گزارش تجارت‌نیوز، اقدامی که از سمت سرویس تماشای آنلاین فیلم و سریال نماوا که مورد استقبال عمومی هم قرار گرفت. سازمان هنری رسانه‌ای اوج با توجه به شرایط کنونی جامعه و دنیا، شیوع ویروس کرونا و حضور طولانی مدت مردم در خانه تصمیم به اکران آنلاین فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال نماوا گرفت.

این تصمیم با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراجع قانونی نمایش در کشور قرار گرفت و مسیر برای پخش هرچه سریعتر این فیلم روی پلتفرم  VOD نماوا هموارتر شد و یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹ این اتفاق برای اولین بار در کشور رخ داد.

پردیس نماوا بخش ویژه و جدید نماوا است که در آن فیلم خروج، نامزد ۵ سیمرغ بلورین و برنده سیمرغ بلورین بهترین چهره‌پردازی و بهترین جلوه‌های ویژه بصری از جشنواره فیلم فجر سال ۹۸، با خرید بلیت اینترنتی و خرید قانونی فیلم خروج قابل تماشای آنلاین خواهد بود.

کافیست وارد پردیس نماوا شوید و بلیت فیلم سینمایی خروج را به مبلغ ۱۲۰۰۰ تومان تهیه کنید و با خانواده خود به تماشا بنشینید. حداکثر تا ۶ ساعت از زمان تهیه بلیت فرصت خواهید داشت این فیلم را آنلاین در پردیس نماوا تماشا کنید.

استقبال بسیار خوب از فیلم سینمایی خروج

پس از گذشت ۲۴ ساعت از اکران آنلاین فیلم خروج تازه‌ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا آمار فروش بلیت اعلام شد. ۳۳ هزار و ۹۹۵ بلیت در ۲۴ ساعت ابتدایی اکران آنلاین فیلم خروج به فروش رفته است که درآمدی بیش از  ۴۰۷ میلیون تومان را برای این اکران آنلاین به همراه داشته است.

طبق معیارهای سنجش تعداد تماشاگر در شبکه نمایش خانگی یعنی در نظر گرفتن حداقل ۲/۵ تماشاگر به ازای یک بلیت، دسترسی ۶ ساعته به محتوا و امکان تماشای خانوادگی، مجموع تعداد تماشاگران فیلم خروج حداقل ۸۵ هزار نفر برآورد می‌شود.

این آمار تنها با گذشت ۲۴ ساعت از آغاز بلیت فروشی سینمای آنلاین فیلم خروج به ثبت رسیده و با توجه به ادامه‌دار بودن سینمای آنلاین در روزهای آینده شاهد افزایش تعداد تماشاگران فیلم خواهیم بود.

فرامرز قریبیان فرمانده نیروهای شهید شده دزفولی

فیلم خروج داستانی واقعی را به تصویر می‌کشد که با بازگشت فرامرز قریبیان پس از سال‌ها دوری از دنیای سینما، جذاب‌تر شده است. این فیلم به داستان چند کشاورز می‌پردازد که پس از از بین رفتن زمین‌های رزاعی‌شان به دلیل یک خطای انسانی و ورود آب شور به زمین‌هایشان با هدف ملاقات با رئیس جمهور به رهبری فرامرز قریبیان با تراکتور پا به جاده می‌گذارند.

او که فرمانده سابق جنگ است و نیروهایش را در میدان جنگ از دست داده، در این مسیر مورد حمایت و آزار کورکورانه همه قشرها قرار می‌گیرد، تا جایی که نیروهای امنیتی کشور به او و همراهانش اتهام اختشاش و اخلال در نظم عمومی کشور را می‌زنند.

فیلم سینمایی خروج یکی از جنجالی‌ترین و اعتراض‌آمیزترین آثار حاتمی ‌کیا است و در این زمینه حتی از «آژانس شیشه‌ای» و «گزارش یک جشن» هم پیشه می‌گیرد. با اینکه فرامرز قریبیان از قهرمانان فیلم‌های قبلی‌ حاتمی کیا آرام‌تر و منطقی‌تر است، اما خروج بسیار رک و بی‌پرده‌تر اعتراض‌های خود را فریاد می‌زند.

اعتراضی که عصاره فلسفه دموکراسی است و در کشور ما تبدیل به نگاهی عجیب شده که هر اعتراضی، مفهومی اغتشاشی و ضد انقلاب پیدا کرده در صورتی که در مفهوم و اساس، کاملا هم‌سو با پایه‌های جمهوری اسلامی است و باید اعتراضات مردمی بهتر از این مدیریت شود. این شاید بزرگترین پیام فیلم سینمایی خروج حاتمی‌کیا است.

نحوه تماشا و دانلود فیلم خروج در پردیس نماوا

مدت زمان دسترسی به فیلم خریداری شده در این بخش ۶ ساعت خواهد بود و کاربران در این مدت می‌توانند فیلم خریداری شده را به صورت نامحدود تماشا کنند. پس از اتمام این مدت، فیلم از دسترس کاربران گرامی خارج خواهد شد.

امکان تماشای آفلاین و دانلود فیلم سینمایی خروج در این دوره وجود نخواهد داشت اما پس از پایان اکران در پردیس سینمایی و ورود این فیلم سینمایی به شبکه نمایش خانگی مانند باقی محتواهای موجود در نماوا، امکان دانلود و تماشای این فیلم برای کاربران نماوا محفوظ خواهد بود.

تجربه دلپذیر تماشای آنلاین فیلم سینمایی خروج را در محیط گرم خانواده و در کنار عزیزان از دست ندهید.

مشتاقانه منتظر حضورتان در پردیس نماوا هستیم .

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند