آشنا:

تهمت به بزرگان کسی را بزرگ نمی‌کند

تهمت به بزرگان کسی را بزرگ نمی‌کند

مشاور رئیس‌جمهوری در واکنش به اظهارات یک نماینده مجلس شورای اسلامی مبنی بر تغییر محل سکونت حسن روحانی از مرکز شهر تهران به دلیل آلودگی هوا، ضمن رد این ادعا اظهار کرد: تهمت به بزرگان کسی را بزرگ نمی‌کند.

حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری در پاسخ به اظهارات یک نماینده مجلس شورای اسلامی که مدعی شده بود حسن روحانی به دلیل آلودگی هوا محل زندگی خود از مرکز شهر را تغییر داده است، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:

به گزارش تجارت‌نیوز، «رئیس‌جمهور نه محل زندگی خود را تغییر می‌دهد و نه محل کار خود را ترک می‌کند. مشکل فقط آلودگی هوا نیست آلودگی بیان هم هست. تهمت به بزرگان کسی را بزرگ نمی کند.»

روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور یکشنبه هفته جاری در اطلاعیه ضمن رد ادعای این نماینده مجلس، تاکید کرد: دروغ و ابهام آفرینی علیه خدمتگزاران مردم در دولت، خلاف «شان نمایندگی» و خدشه به جایگاه والای مجلس به عنوان «خانه و عصاره فضایل ملت» است

روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور طرح برخی ادعاهای نادرست و سخیف از سوی یکی از نمایندگان نسبت به رئیس‌جمهوری را تکذیب و اینگونه اقدامات را نادیده گرفتن توصیه‌های رهبر معظم انقلاب، خلاف جایگاه والای مجلس شورای اسلامی و بازی در زمین بیگانگان و بدخواهان ایران اسلامی خواند.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند