کد خبر: 163060

توسعه دولت الکترونیک یکی از مطالبات اصلی رئیس‌جمهور

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور گفت: دکتر روحانی بر نهایی شدن طرح دولت الکترونیک در دولت دوازدهم تاکید ویژه دارند.

توسعه دولت الکترونیک یکی از مطالبات اصلی رئیس‌جمهور
سرویس تکنولوژی -

امیر شجاعان در نشست مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات استان سمنان اظهار کرد: توسعه دولت الکترونیک یکی از مطالبات اصلی رئیس‌جمهور است و بر ضرورت اجرایی کردن آن در این دولت اصرار دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با بیان اینکه بحث توسعه الکترونیک در افزایش شفافیت و کاهش فساد اداری بسیار موثر است افزود: رئیس‌جمهور تاکید دارند دولت الکترونیک در همین دولت، به جایگاه اصلی خود برسد.

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور با تاکید بر لزوم توجه به توسعه بخش خصوصی خاطرنشان کرد: دنیا به سرعت درحال حرکت است و ما باید با استفاده از ظرفیت‌های خوب کشور و استان، سرعت خدمت‌رسانی به مردم را بالا ببریم.

وی بااشاره به عملکرد خوب استان سمنان در طرح توسعه دولت الکترونیک اضافه کرد: استان سمنان در ارزیابی‌های وزارت کشور به عنوان استان برتر در حوزه انتخابات تمام الکترونیک انتخاب شده است.

شجاعیان با بیان اینکه استان سمنان ظرفیت توسعه الکترونیک را دارد خاطرنشان کرد: استان سمنان به واسطه زیرساخت‌های مختلف و بهره‌مندی از توانمندی انسانی و زیرساختی این توان را دارد که بسیاری از طرح‌های پایلوت ملی را در آن اجرایی کنیم.

رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور از آمادگی این مرکز برای همکاری در تکمیل و توسعه طرح دولت الکترونیک در استان خبر داد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.05)
1313.2
0.6
مثقال طلا (%0)
659500
سکه امامی (%0)
1606000
دلار (%0)
4764
یورو (%0)
5853
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.