تولید باکیفیت‌ترین رادیاتورهای پنلی کشور در یکی از شرکت‌‏های-گروه صنعتی بوتان

بوتان بازار برندهای محبوب رادیاتور پنلی را توسعه داد

بوتان بازار برندهای محبوب رادیاتور پنلی را توسعه داد

شرکت آذر گرمای سهند تبریز از شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی بوتان، باکیفیت‌ترین رادیاتورهای پنلی را با  شبکه گسترده توزیع و فروش به بازار عرضه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی گروه آذر گرمای سهند تبریز، رادیاتورهای پنلی را باید از جمله وسایل گرمایشی نوین و نسل سوم رادیاتورهای مورد استفاده در صنعت ساختمان به شمار آورد.

در سال ۱۳۹۰ اولین رادیاتور پنلی تولید شده در ایران با برند “ایرتور پن” وارد بازار شد. تولید این رادیاتور حاصل همکاری مشترک ایران و ترکیه برای انتقال دانش روز دنیا در قالب شرکت “آذریانار ایستی سو” بود.

بهره‌گیری از خطوط تولید پیشرفته LEAS ایتالیا و کیفیت متمایز این محصول موجب استقبال گسترده بازار از این محصول شد به گونه‌ای که ظرفیت خط تولید به سه برابر افزایش پیدا کرد و برندهای جدید نیز در سبد تولیدات این شرکت قرار گرفت.

“شرکت آذر گرمای سهند تبریز” از شرکت‌های زیرمجموعه بوتان در سال ۱۳۹۸ اقدام به خرید خطوط تولید رادیاتورهای پنلی با برندهای ایرتور پن، گلد پن، آی پن، آیو، سیلور پن، آریل استار و کلاس پن از شرکت آذر یانار نموده تا امکان توسعه بازار برندهای محبوب رادیاتور پنلی بیش از پیش فراهم شود.

در حال حاضر شرکت آذر گرمای سهند تبریز به عنوان بزرگترین و پیشرفته‌ترین تولید کننده رادیاتورهای پنلی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت خود را متعهد به عرضه محصولات با دوام، با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش مطمئن در جای جای ایران به مشتریان می‌داند.

این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده فروش در تمامی استان‌های کشور امکان دسترسی آسان به محصول و دریافت خدمات گارانتی را برای مشتریان فراهم نموده است.

خدمات پس از فروش رادیاتور پنلی در شرکت آذر گرمای سهند تبریز

  • ۱۲ سال گارانتی تعویض
  • ارائه گسترده خدمات در سراسر کشور

۳ مزیت  مهم رادیاتورهای پنلی شرکت آذر گرمای سهند تبریز

  • ضد رسوب و خوردگی
  • تنوع در سایز از ۵۰ سانتی‌متر تا ۲ متر
  • راندمان بالا با رده انرژی B

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند