موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی آغاز شد / نام‌نویسی در چه شهرهایی انجام می‌شود؟

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی آغاز شد /  نام‌نویسی در چه شهرهایی انجام می‌شود؟

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی برای پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و البرز از ساعت 10 امروز آغاز شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس اعلام وزارت راه‌وشهرسازی ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی آغاز شده است.

در اطلاعیه 25 این وزارتخانه در سامانه اقدام ملی تولید مسکن آمده است: دومین مرحله از ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در تاریخ شنبه 17 اسفند 98 ساعت 10 صبح برای پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و البرز آغاز می‌گردد.

همجنین در این اطلاعیه آمده که ثبت‌نام در این مرحله بدون محدودیت در ظرفیت انجام می‌گیرد و نام‌نویسی برای دیگر استان‌ها نیز اعلام می‌شود.

پس از اتمام زمان ثبت‌نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهایی مطابق ظرفیت احصاء شده برای هر شهر، از طریق قرعه کشی انتخاب می‌گردند.

ثبت‌نام در سامانه مسکن ملی به آدرس https://tem.mrud.ir انجام می‌شود.

جدول شهرهایی که امروز ثبت‌نام در آنها انجام می‌شود به این شرح است:

همچنین مهلت اعتراض به عدم تایید شرایط ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن و انصراف از ثبت‌نام در این طرح در ساعت 24 روز گذشته جمعه 16 اسفند ماه به پایان رسید.

افرادی که در مرحله اول ثبت‌نام نموده‌اند و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده‌اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

متقاضیان که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض کرده‌اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام
ملی مسکن قرار می‌گیرند.

در شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت نام حضور نداشته‌اند، در صورت تامین زمین در مراحل بعدی در این شهرها نیز ثبت نام صورت خواهد پذیرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند