جابه‌جایی ۹۸۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای

جابه‌جایی ۹۸۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای

مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: در تیرماه سال جاری ۹۸۰ هزار ۷۴۹ مسافر توسط ناوگان حمل‌و‌نقل جاده‌ای مستقر در پایانه‌های مسافربری اصفهان جابه‌جا شدند.

مهدی خضری با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی در تیرماه اظهار کرد: در این مدت ۸۵ هزار و ۱۹۴ سفر در سیستم‌های این نهاد ثبت شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: در تیرماه سال گذشته یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۲۱ مسافر و ۹۲ هزار ۳۶۸ سفر انجام شده است.

مدیرکل راهداری اصفهان خاطرنشان کرد: این اداره کل در راستای انجام وظایف ذاتی خود و بهبود کیفیت سفر مسافران اقدامات مناسبی انجام داده است.

خضری گفت: جلسات ارتقا کیفیت ارائه سطح خدمات به مسافرین، بازدید میدانی و حضور در پایانه‌های مسافربری به منظور نظارت عالی بر روند حمل و نقل مسافر برون شهری به صورت دائم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه رسیدگی به شکایات یکی از ارکان مهم برای تکریم ارباب رجوع و شناسایی نقاط ضعف و قوت سیستم است، ادامه داد: رسیدگی به شکایات ثبتی در سیستم شهراه، اتوماسیون اداری و به تبع آن برخورد قانونی با متخفلین بر اساس رای صادره از کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ از مهمترین وظایف اداره حمل ونقل مسافر محسوب می‌شود.

مدیرکل راهداری اصفهان با اشاره به لزوم نظارت از ناوگان حمل و نقلی خاطرنشان کرد: نظارت‌های نامحسوس همچون بازرسی میدانی و نامحسوس از شرکت و ناوگان حمل ونقل مسافر به طور مداوم به منظور پایش سیستم انجام می‌شود.

 

منبع: ایمنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند