وضعیت ترافیکی جاده‌ها در نخستین روز سال ۹۷

جاده‌های شمال همچنان درگیر ترافیک پرحجم

جاده‌های شمال همچنان درگیر ترافیک پرحجم

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در نخستین روز از سال ۹۷ را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در اولین روز از سال ۹۷ گفت: گزارش‌های واصله از مراکز کنترل ترافیک در سراسر کشور حاکی از آن است که در مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر ۴ ترافیک سنگین و در محدوده‌های آدران، سد امیرکبیر، تونل شماره پنج و دهانه جنوبی تونل کندوان نیمه‎‌سنگین است و در دیگر نقاط این محور پرحجم اما روان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، رحمانی با بیان اینکه در مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده سه‌راهی مشا تا امامزاده‌ هاشم ترافیک سنگین است، گفت: در طول این محور نیز ترافیک پرحجم و روان است.

وی حجم ترافیک در سراسر مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه را پرحجم و روان اعلام کرد و گفت: همچنین ترافیک در سراسر باند شمالی آزادراه کرج-قزوین پر حجم و روان گزارش شده است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه ترافیک غرب استان تهران در آزادراه تهران-قم در محدوده عوارضی نیمه‌سنگین و در طول محور پرحجم و روان است، گفت: درمسیر جنوب به شمال محور قزوین-رشت در محدوده ورودی شهر رودبار نیز ترافیک نیمه‌سنگین و طول محور پر حجم و روان است.

به گفته رحمانی، ترافیک در سراسر آزادراه قزوین-زنجان پر حجم و روان گزارش شده و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

 

 

منبع:ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند