جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

اکران فیلم‌های سینمایی تازه در حالی ادامه دارد که بیشتر آن‌ها به فروش میلیاردی رسیده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، فیلم‌های «رگ خواب» و «اکسیدان» از جمله‌های فیلم‌های محبوب این روزهای سینماها هستند و البته «نهنگ عنبر» هم با فروش بیش از 15 میلیارد تومان فعلا به اکران خود ادامه می‌دهد.

حبیب اسماعیلی -مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه- رقم فروش فیلم «اکسیدان» به کارگردانی حامد محمدی را یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعلام کرد.

او گفت: در حال حاضر 30 سالن در تهران و 25 سالن در شهرستان‌ها این فیلم را نمایش می‌دهند که این تعداد در شهرهای دیگر به زودی افزایش می‌یابد. ضمن اینکه از این رقم فروش حدود یک میلیارد تومان به تهران تعلق دارد.

همچنین علی سرتیپی -مدیر موسسه پخش فیلمیران- بیان کرد: فیلم «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم با حدود 100 سالنی که برای نمایش در اختیار دارد، به رقم فروش 15 میلیارد و 700 میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: همچنین «برادرم خسرو» به کارگردانی احسان بیگلری تاکنون یک میلیارد و 720 میلیون تومان فروش داشته و «رگ خواب» حمید نعمت‌الله نیز یک میلیارد و 230 میلیون تومان فروخته است.

به گفته غلامرضا فرجی -مدیر پخش حوزه هنری‌- فیلم «زیر سقف دودی» هم با فروش 40 میلیونی در روز چهارشنبه و و 55 میلیونی در روز پنجشنبه (هفتم و هشتم خرداد ماه) در بیش از دو هفته نمایش به فروش کلی یک میلیارد و 100 میلیون تومان در کشور رسیده است.

همچنین طبق اعلام روابط عمومی فیلم «ویلایی‌ها»، فروش این فیلم به کارگردانی منیر قیدی با توجه به سالن‌های محدودی که دارد، به یک میلیارد تومان رسیده است.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند