کد خبر: 233047

حاشیه‌هایی از اولین روز نمایشگاه بورس

اولین روز یازدهمین نمایشگاه فاینکس در حالی سپری شد که برخی غرفه‌ها خالی از بازدیدکننده یا حتی خالی از غرفه‌داران بود. در عین حال برخی کارگاه‌های آموزشی مورد استقبال بازدیدکننده‌های نمایشگاه قرار گرفت.

سرویس رویدادها -

اولین روز یازدهمین نمایشگاه فاینکس در حالی سپری شد که برخی غرفه‌ها خالی از بازدیدکننده یا حتی خالی از غرفه‌داران بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، اما در این میان، غرفه‌هایی نیز به چشم می‌خورد که به‌ویژه زمان برگزاری کارگاه‌های آموزشی مملو از شرکت‌کنندگانی بود که به نظر می‌رسید از بین مردم عادی از زن و مرد و در رده‌های سنی مختلف حضور پرشوری داشتند و مشتاق دریافت اطلاعات بورسی بودند.
به تایید یکی از مدرسان بورس، فضای مجازی و اطلاع رسانی از این راه، یکی از دلایل استقبال مردم از این کارگاه‌ها است.

این تحلیلگر و فعال بازار سرمایه که بیشتر از ۳۰ هزار نفر در تلگرام و اینستاگرام دنبال‌کننده دارد معتقد است، فضای مجازی به طور قطع برای اطلاع‌رسانی از رویدادهای مختلف و دعوت مردم برای حضور در نمایشگاه و شرکت در کارگاه‌های آموزشی بسیار موثر بوده است.

وی اظهار کرد: پیش از این و قبل از برخورد قاطع سازمان بورس و اوراق بهادار با گروه‌های متخلف تلگرامی که اغلب سیگنال اشتباه به مردم می‌دادند، این فضا بسیاری از مردم را گرفتار اطلاعات و رانت‌های اشتباه کرد و بسیاری از این بابت دچار ضرر و زیان‌های جبران‌ناپذیری شدند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.12)
1343.6
1.6
مثقال طلا (%0.08)
736100
600
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.