کد خبر: 173938

حیات صنعت ساختمان در گرو رونق بازار مسکن

فعال حوزه فروش لوازم ساختمانی گفت: با ورود رونق به بازار مسکن، صنعت ساختمانی از رکود خارج می‌شود.

حیات صنعت ساختمان در گرو رونق بازار مسکن
سرویس بازار -

حمید محمدی فعال حوزه فروش لوازم ساختمانی اظهار کرد: واقعیت این است که کسادی بازار ساخت‌وساز و ساختمان‌سازی در کشور موجب شده تا فروش بسیاری از واحدهای تولیدی لوازم خانگی نیز افت کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با بیان اینکه در ۲ سال گذشته، ۵۰ درصد کاهش فروش داشته‌ایم، گفت: در این مدت ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش قیمت بر روی کالاهایمان داشتیم، زیرا کارخانه‌های مصالح‌سازی قیمت‌ها را بالا بردند و ما نیز مجبور به افزایش قیمت در بازار شدیم.

محمدی با بیان اینکه با ورود رونق به بازار مسکن، صنعت ساختمانی نیز از رکود خارج می‌شود، گفت: حیات بیش از ۶۰ شغل ارتباط مستقیمی با ساختمان‌سازی دارد و در صورتی که این رونق اتفاق بیفتد، بسیاری از واحدهایی که اکنون مشکل دارند، دوباره سر پا شوند.

این فعال حوزه فروش لوازم ساختمانی در خاتمه یادآور شد: در چند سال گذشته بسیاری از واحدهای صنفی مربوط به ساختمان‌سازی تعطیل شده و کارگران بسیاری، بیکار شده‌اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1313.8
مثقال طلا (%0.61)
659500
4000
سکه امامی (%0.37)
1606000
6000
دلار (%0.31)
4764
15
یورو (%0.21)
5853
12
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.